Může tento vztah fungovat?

Od: Datum: 11.02.13 22:26 odpovědí: 7 změna: 12.02.13 07:59

holky pomožte mi prosím, trápí mě láska :)

trošku jsem se zamiloval do krásné, ale hlavně charakterově bezvadné holky. Byli jsme už spolu, ale dlouho nějak zvlášť se neznáme. Vím, že je úžasná a chtěl bych ji mít a chodit s ní. Já jsem takovej spíš tichej, ona vyloženě společenská, já spíš zůstávám někde v koutku, ale lidi mám taky rád, akorát řídím se pravidlem všeho s mírou. Chtěl bych pro ní být ten jediný, prozatím možná jsem a furt mě hlodá otázka, jestli takový vztah může fungovat? Nevím si rady, přitom toho pozitivního jí mohu nabídnout myslím snad dost. Od charakteru, věrnosti, opravdovosti, nekouřím atd atd . všichni mi říkají že jsem hodný a obětavý atd atd ... a to nejsem takový kvůli ní, ale furt. Radši už přestanu ať to nezní jako sebechvála :D Prosím poraďte, myslíte si , že to může klapat?

Předem díky za vaše náhledy na věc :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.13 22:40
avatar

Pokud to nezkusíš tak se to nedozvíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karjala*
Datum: 11.02.13 22:41

Láska je slepá. Píšete, že se zvlášť dlouho neznáte, ale víte, že je charakterově bezvadná. Charakter se projeví až po čase. Stejně tak nemůžete vědět, jestli Váš charakter je stejně zajímavý i pro ni, jestli má stejné hodnoty, stejné priority, ...

Jesltiže vy jste tichý a rád v koutku a ona je společenská, tak vám bude za čas vadit, že chce být společenská a by budete muset chodit s ní a jí zase že by se chtěla bavit a vám se nechce nikam jít.

Nicméně za zkoušku nic nedáte. Buď to vyjde nebo ne. Štestí se musí jít naproti.

Asi jste ještě mladý, ale starší muži říkají, že když jim žena řekne, že je hodnej, tak je to jako by jim řekla, že je blbej. Tím se Vás nechci nijak dotkout, ale pozor na to

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.13 22:41
avatar

To všechno ukáže až čas. Ten případně ukáže jí tvoje vlastnosti, které ona ocení bez ohledu na to, jak tě hodnotí ostatní a tobě zase ukáže, jestli je opravdu tak ideální, jak si ji představuješ. Takže jdi do toho a zkus. Když nic jiného, tak ti zbude alespoň zkušenost. A některé zkušenosti jsou k nezaplacení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: claire*
Datum: 11.02.13 22:43

A co ona na to? Líbíte se jí? Dívá se na Vás, usmívá se? Tak ji pozvěte na schůzku a uvidíte, jestli to bude kamarádské posezení, nebo rande ;) Rozhodně to zkuste ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 11.02.13 23:16

Znám páry, kterým to klape přes větší rozdíly, takže žádný strach, pokud by přeskočila jiskra a na vztahu byste oba pracovali, šlo by to :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radil*
Datum: 12.02.13 05:56

tohle může fungovat úplně perfektně, pokud se do vás taky zamiluje. Pokud se ona nezamiluje, tak vás bude jenom "používat" a pak vás odkopne, než se ona zamiluje do někoho jiného. Potom se to samé může stát jí, to znamená, ona se zamiluje, on se do ní nezamiluje a pak jí odkopne, až se on zamiluje a tak pořád dokola . sranda, pokud nejste ten kdo byl odkopnut

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.13 07:59
avatar

Říká se, že se opaky přitahují. No jak se to vezme. Může vám to fungovat v případě, že ona dívka bude upřednostňovat muže vašeho typu. Pokud ale by nastala situace, že by se s vámi začala nudit, tak vztah fungovat nebude. Jak byste trávili volný čas? Ona je společenská, chtěla by do společnosti. Vy jste spíš samotář, chtěl byste třeba do přírody - to dávám příklad. O oheň by mohl být na střeše, nebo taky nemusel. Ale ubezpečuji vás, že takových párů je hodně, kdy je každý jiný. A pak je taky hodně rozvodů... Když to shrnu, pokud to nezkusíte, nebudete vědět.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.