Bazar doplňků

Od: Datum: 11.02.13 21:46 odpovědí: 6 změna: 12.02.13 09:53

Hezký večer přeji

Potřebuji poradit... Všimla jsem si, že se na internetu docela rozmohlo prodávání oblečení, doplňků... I já bych se ráda zbavila (a tak si vyděla nějakou tu korunu) pár kousků - značková kabelka, hodinky... Nemáte prosím zkušenosti, které weby jsou nejefektivnější a navštěvuje je nejvíce lidí. Zatím sem se dívala na omlazeni.cz a sbazar.seznam.cz

Děkuji za rady!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.13 21:52

Ještě mimibazar, nebo facebook. Ovšem pozor, nechte si poslat peníze předem na účet. V lepším případě se stane, že vyhodíte peníze "pouze" za poštovné.

Ohodnoceno: 0x

Od: ptŽ
Datum: 11.02.13 21:55

Ještě pozor na jakém webu budete prodávat a zda bude prodej pravidelný, pak to činnost za účelem zisku a na to potřebujete "živnostenské oprávnění". - pt

Datum: 11.02.13 22:30

Mám velice dobrá zkušenosti s Aukrem již více jak osm let

Od: karjala*
Datum: 11.02.13 22:34

Pokud chcete prodávat na aukru, musíte přijímat platby přes PayU, nebo to mít alespoň zaregistrovaný, což mě od aukra odrazuje. Souhlasím s mimibazarem a ještě mám dobré zkušenosti s bazos.cz. Mám pocit, že se to tam "točí" víc než na mimi.

Od: ladaadal*
Datum: 12.02.13 05:33

Jak jsi na tohle přišla? Jsem na Aukru několik let a PayU jsem nikdy neměl. Není to nutný ani povinný. A hlavně Aukro ověřuje totožnost, takže v případě sporu má adresu žalovaného.

Od: flip
Datum: 12.02.13 09:53

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.