Poplatky v nemocnici

Od: Datum: 11.02.13 18:06 odpovědí: 3 změna: 11.02.13 18:19

Nevíte někdo ,kolik se platí za pobyt v nemocnici s dítětem nad 6 rokú? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.13 18:09
avatar

Toto má každá nemocnice jinak. Musíte se informovat právě tam. Na pokladně vám to řeknou i po telefonu. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.13 18:11

Pokud vím tak je to 100,- za den pro každého, ale nejsem si jistý, spise zavolat do te nemocnice jak pise kolegyne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.13 18:19
avatar

Tento problém řeší §16a odst.1 písm.f zák.č. 48/1997 Sb. v platném znění takto:

100 Kč za každý den, ve kterém je poskytována lůžková péče včetně lůžkové lázeňské léčebně rehabilitační péče, přičemž se den, ve kterém byl pojištěnec přijat k poskytování takové péče, a den, ve kterém bylo poskytování takové péče ukončeno, počítá jako jeden den; to platí i pro pobyt průvodce dítěte, je-li podle § 25 hrazen ze zdravotního pojištění.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.