Zánět ve svalech

Od: Datum: 10.02.13 10:37 odpovědí: 4 změna: 15.02.13 10:25

Dobrý den, známá má po vážné operaci zánět ve svalech, lékaři jí léčí antibiotiky, která ovšem moc nezabírají a dalšími chemickými léky. Když je nejhůř má se zkusit všechno a tak se ještě obracím sem na váší poradnu a rád bych dostal nějakou moudrou radu od tzv. " babky kořenářky " Známá by chtěla zkusit i přírodní léčbu, tak jestli někdo zná a má zkušenosti s nějakou bylinou, že mírní zánět v těle ( ve svalech ) budu rád, když mi poradíte ...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 10.02.13 11:19
avatar

Dlouhodobé užívání antibiotik zpravidla k ničemu nevede, protože organismus už má pak práci jen s bojem proti nim a to mu ještě likvidují obranyschopnost. Jenže jak to zastavit? Jen tak vysadit ty léky raději ne. Jenže doktoři bývají bezradní, protože nic jiného neumějí. Řekl bych, že by to chtělo posílit imunitu, tzn. baštit hodně ovoce a zeleniny (případně přidat i nějaký vitamín umělý) a léčit se i klidem a nějak se těch antibiotik postupně zbavit. Někdy lidem pomůže pobyt v nemocnici, kde opravdu vysadí antibiotika a vrazí pár nejedovatých kapaček. Ale i když jsem viděl po mnohatýdenním léčení antibiotiky velmi výraznou změnu k lepšímu během asi tří dnů právě po kapačkách bez antibiotik, přít s doktory bych se o tom nechtěl. On taky každý případ je jiný.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mudrsova
Datum: 13.02.13 09:10
Dobrý den. Jak již bylo zmíněno, dlouhodobé podávání antibiotik je spíše kontraproduktivní. Jako alternativní léčbu většinou doporučuji změnu prostředí ve kterém žijete (vemte si dovolenou a jeďte třeba na 2 týdny na hory), změňte své stravovací návyky, věnujte se hlavně tomu, co vás baví. Zní to neuvěřitelně, ale právě toto pomáhá tam, kde tradiční medicína selhává.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 13.02.13 09:34

Mudrsova má pravdu. Máma byla kdysi na operaci s kyčlí a měla taky velké problémy. Na radu naší "babky kořenářky" jela na 3 neděle do Tater. Dalo jí to víc než 4 měsíce léčení a lítání po doktorech.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.