Pošta na Filipíny - jak dlouho?

Od: Datum: 05.02.13 21:23 odpovědí: 14 změna: 11.02.13 16:26

Ahoj potřebovala bych poradit,jelikož se nevyznám na stránkách české pošty,tak bych potřebovala poradit,mám přítele ve Filipínách a on mi poslal dopis,už to jsou skoro dva měsíce,Nevíte jak dlouho to trvá z Filipín do ČR než mi příde ten dopis? Děkuju :):)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 05.02.13 21:41

Obávám se, že to už je dopis spíše ztracený.

doplněno 05.02.13 22:08:

Už ke mě letěla pošta snad ze všech kontinentů a vždy to bylo tak do dvou týdnů. A nebo nepřišla.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 05.02.13 21:41

Třeba si ho někdo nechal skrz známku, nic z tama nejelo, neletělo.., obyčejná pošta nemá lhůty. Ale je to už mnoho.

doplněno 05.02.13 22:38:

No a nevíme, zda to byl pozdrav z hlouby pralesa, posel je na furt na cestě...

Ohodnoceno: 2x

Od: annie*
Datum: 05.02.13 21:46

Aha,:// no uvidím. :// Zkusím ještě vydržet měsíc :/

Od: krkovicka*
Datum: 05.02.13 21:49
Zkušenosti jsou různé.My jednou posílali blahopřání ke svatbě do Dublinu(Anglie) a šlo jim to tam 2,5měsíce.Oni nám dopis a do 3týdnu jsme ho měli...To ještě nebyl internet v každé druhé domacnosti:-D takže do příště-radši mejlem.

Od: askmenow*
Datum: 07.02.13 14:05

Zkuste požádat danou osobu, ať vám pošle ještě jeden, uvidíte, zda nedorazí ten druhý dříve, než první ;)

Datum: 05.02.13 21:50

kdysi jsem strasne zkousel "postcrossing" je to posilani pohledu po celem svete a vetsinou to do tydne doslo po celem svete

Od: hop®
Datum: 05.02.13 21:56

Pokud to je obyčejný dopis, tak měl být už doručen, ale třeba přijde za pár let. Ale jedna jistota je, že ho nemáte jak dohledat, jak nedoručení reklamovat...

Od: jitkaaa
Datum: 05.02.13 22:21

Muze to trvat i dele ja posilala pohled ze Spanelska z ostrova a 2 mesice to trvalo-zalezi odkud?Filipiny jsou mooc velky a jak to poslal letecky?Lodi atd..to pujde dele

Datum: 06.02.13 07:13
Čína není o moc blíž a obálky mi málokdy přišly za delší dobu než 14 dní. Jen jednou jsem čekal víc jak 6 neděl. To když v číně vypukly oslavy nového roku. Obchodník mi pak na moje dotazy odpověděl že se omlouvá ale když je v číně rok draka tak se oslavy vždycky" trochu " protáhnou a přes to prostě nejde vlak
Možná že i na filipínách slaví rok delfína nebo století opice ;)
Mimochodem jak někdo výš píše že dopis z UK. Dublinu šel dlouho tak to už se hodně zlepšilo. Dneska slibují obchodníci doručení zboží po celé evropě do tří dnů a podle ohlasů zákazníků to skutečně funguje i do čech.

Od: nicknevim*
Datum: 06.02.13 01:04

proč si nepíšete maily

Datum: 06.02.13 08:26

Mi si píšeme i maily ale chtěli jsme skusit i ten dopis

Od: nicknevim*
Datum: 07.02.13 07:59

tak asi neumíte posílat dopisy

Od: abbie
Datum: 09.02.13 11:49

vidím, že annie je na tom se mnou stejně.. také doufám, že dopis přijde na filipíny brzy poslala jsem ho tento týden... a byla bych šťstná kdyby dorazil na valentýna... ^^

Datum: 11.02.13 16:26

OOoo,To je krasny awwwwwwwwww. :)
kolik tě to stalo ten doopis?:)
Tak někdo říká když to pošlem mi z Čr,tak by to mělo přijít za pár dní nebo měsíc,ale od něho co mi poslal dopis už to budou dva mesice,a porad nic. :C

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.