Flek na noze

Od: Datum: 02.02.13 17:21 odpovědí: 9 změna: 04.02.13 19:41

Ahoj,

udělal se mi nějaký flek na levý straně nohy nad kolenem. Mám ho tam nejoíš dva dny, dnes jsem si toho všimla. Nevíte, co by to mohlo být? Nechci s každou prkotinou chodit k doktorovi pokud to není nic vážného. Nepálí, nebolí, nesvědí to ani.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 02.02.13 18:35
Tak tohle není prkotina.Pravděpodobně se jedná o boreliozu.Moje teta po klíštěti měla na koleni to samý.Taky se jí to projevilo až po půl roce.Rozhodně to ukažte doktorce.
doplněno 02.02.13 18:44: http://www.orift.com/cs/borelioza-priznaky-lecba-1022 ale samozřejmě to může být i něco jiného.
Ohodnoceno: 0x

Od: mahan
Datum: 02.02.13 19:10

Dobrý večer,to vypadá,že Vás něco píchlo tam je taková tečka, nechci Vás strašit ale to bílé okolo ní to vypadá jak píše krkovička na boreliozu,mně v létě píchla mochnička měla jsem ještě větší flek a noha mně otekla byla sobota já jela raději na pohotovost a dostala jsem hned antibiotika,doktor říkal dobře že jste přijela čím spíš tím líp,rozhodně běžte k lékaři.

Datum: 02.02.13 20:04

Nepodceňovat, je - li v dosahu pohotovost, nelitujte peněz a jeďte se nechat ošetřit.

Měla jsem též co mahan, okamžitě jsem s tím šla na pohotovost. První antibiotika nezabrala, až druhá. Též jsem nevěděla, že mě něco kouslo, nebolelo nic, též nesvědilo.

doplněno 03.02.13 10:26:

Byla jsem měsíc a půl na neschopence.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.02.13 20:15

OKAMŽITĚ K DOKTOROVI ČI NA POHOTOVOST! Toto není sranda, viz rádci přede mnou...

Datum: 03.02.13 13:22

Ten flek je lemovaný přesně dle toho, kam sahá ponožka.. spíš mi to přijde jako otlačenina od nějaká tvrdé boty, lyžáků a pod.. Kůže mohla přijít do styku přímo s botou - přincip vzniku cucflek nebo se zapařit? Co jste nosila za boty nebo nebyli jste na horách? V každém případě bych to pro jistotu doktorovi ukázala...

Ohodnoceno: 2x

Od: martinka*
Datum: 03.02.13 21:07

Na horách jsem nebyla, a tam jak je jakoby ta rana tak tam jsem se omilem rizla ziletkou pri holeni, ale ten flek se mi uděla nevím z čeho.

Datum: 03.02.13 22:20

Něco podobného jsem zažil také. Skvrna olemovaná ponožkou. Stačilo se zapotit v "kvalitních" šusťákových kalhotech a už to bylo. Myslím, že je to alergická reakce na materiál kalhot, který se přes ponožku nedostal na kúži.

doplněno 03.02.13 22:31:

krkovičko souhlas, nesvědí,nepálí a také jsem si toho všiml náhodou.Vlastní zkušenost.

Od: krkovicka*
Datum: 03.02.13 22:22
Alergie by pálela a svědila.Tohle jde zevnitř.Takže o žádný kontakt z venčí nejde.Píše že jí to nesvědí,nepálí...
doplněno 03.02.13 22:25: Martinko.Zítra hned ráno zajděte ke svýmu doktorovi.Tohle bych opravdu nepokoušela.
doplněno 05.02.13 22:18: Byla bych ráda kdyby Martinka k tomu lékaři šla a dala na vědět co to vůbec měla-má.Tohle by pomohlo spoustě lidem co obdobný problém májí!

Datum: 04.02.13 19:41

Už jste byla u lékaře?!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.