Bulka u ucha

Od: Datum: 18.01.13 21:11 odpovědí: 3 změna: 19.01.13 12:12

Dobry den, objevila jsem asi před měsícem na sobě těsně před uchem (pod spánkem) malou boulicku.ta neboli a da se s ni hýbat.co me trápí je, ze jeste nezmizela. Chci se zeptat zda nevíte o co by se mohlo jednat? Děkuji .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.13 21:21

Mohla by to být zduřelá žláza. Syn to taky občas mívá. Může to být při onemocnění, třeba i rýma nebo poranění v okolí bulky( pupínek,akné a pod)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.01.13 23:00

Já abych se netrápila tím co by to mohlo být či je, navštívila bych lékaře. Přesně tam kde popisujete já měla malou bouličku co se hýbala ale bolela děsně a bylo to v době kdy se mi klubala spodní osmička.

Datum: 19.01.13 12:12

Za ušima jsou nějaké žlázy s vnitřní sekrecí. Ta žláza může být z nějakého důvodu zduřelá. *hej*Nesahejte na ni stále, nedrážděteji, nechejte ji v klidu. Není to žádná tragedie, žádný problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.