Voda se solí na zvracení

Od: Datum: 17.01.13 21:43 odpovědí: 4 změna: 18.01.13 09:27

Zkoušela jsem vodu ze solí.Bylo mi sice hodně blbě, začal se mi zvedat žaludek, ale ke zvracení moc nedošlo.Pouze k vykašlávání všeho možného a dokoce sem vykašlala krev.

Je potřeba přesný poměr vody a soli?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.13 22:06

Vychlazená voda se solí (v rozumném poměru) podávaná po lžičkách má opačný účinek: zastavuje zvracení a doplňuje tekutiny a sůl.

Ohodnoceno: 0x

Od: ladaadal*
Datum: 18.01.13 07:52

Tak tohle slyším poprvé. Dokonce jsem měl kamaráda, který v mládí, když přilít rozlítanej z venku, hodil do půllitru dvě lžičky soli, zalil vodou a vylemtal jak žíznivej čokl. Já to tada chutnal a bylo to hnusný. Ale že by se po tom mělo zvracet... snad leda nějaká slabší nátura.

Datum: 18.01.13 08:00
tepla voda dokonce pusobi na zacpu, jen musi byt spravne tepla (vic nez vlazna, ne tepla) a dostatecne mnozstvi. Voda se soli se udava i jako prvni pomoc pro vyvolani zvraceni, ale vic nevim.

Datum: 18.01.13 09:27

Zažil jsem jednou, když doktor při výplachu žaludku při pokusu o sebevraždu prášky použil sůl. Poměr půl na půl. Půl sklenice soli a dolít vodou.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.