Jak zrušit profil na prace.cz?

Od: Datum: 17.01.13 11:50 odpovědí: 3 změna: 18.01.13 15:41

Poradíte mi prosím někdo, jak zrušit svůj profil na stránkách prace.cz? Nikde tam není možnost smazání účtu. A ještě další, podobný dotaz. Jak zruším svůj profil na databazeknih.cz? Moc děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.13 12:01
avatar

Mazat účet není pořeba, stačí ho prostě nepoužívat.

Pokud je ale smazání pro tebe z nějakého důvodu důležité, tak na obou stránkách je kontaktní formulář, kde o to lze požádat adminy.

doplněno 18.01.13 10:08:

Nemyslel jsem to tak, že se nepoužívaný účet automaticky smaže, ale že mít někde nepoužívaný účet nemusí nikomu až tak vadit (pokud není přehnaně paranoidní). Za patnáct let na internetu už stejně každý z nás zanechal bezpočet stop...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.01.13 18:19
avatar

Nepoužívání účtu stačí jenom někde, některé weby neaktivní účty nemažou.

Práce.cz nesmaže neaktivní účet nesmaže ani po téměř dvou letech jeho nepoužívání.

Doporučuji se do účtu přihlásit, smazat vše, co je možné (včetně fotky, ponechte jen e-mail, případně původní e-mail nahraďte spamovým) a uložit.

Potom požádat (po přihlášení najdete v levém menu dole odkaz "Mám námět nebo připomínku") o zrušení účtu (rovnou uveďte, že si nepřejete do budoucna žádné informace od Práce.cz ani od třetích stran) a o potvrzení likvidace osobních údajů z databáze na e-mail.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vampirka
Datum: 18.01.13 15:41

Děkuji za rady, napsala jsem adminovi a účet mi zrušil. Snažím se po sobě mazat všechny stopy, jsem pedant. Tak se mějte.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.