Výzva k podání vysvětlení par.158 odst.6

Od: Datum: 16.01.13 22:58 odpovědí: 4 změna: 17.01.13 05:15

Dobrý den, dnes mi přišla od kriminální policie výzva k podání vysvětlení ve znění :

Žádost o výslechy osob z PČR České Budějovice, ve věci nákupu elektroniky a spotřebního zboží v době nejméně od ledna 2011 do ledna 2012. S sebou vezměte doklady k uvedenému nákupu zboží, k platbě, emailovou komunikaci a případně další dokumenty spojené s nákupem, ve kterém jste poškozen.

Moc tomu nerozumím. Vím, že v té době jsem kupoval notebook od soukromého inzerenta, chtěl po mně plnou částku, ale poté jsme se dohodli na poštovném, nicméně už se neozval. V té době jsem také prodával věci, které jsem měl pro budoucí podnikání, neboť z toho sešlo a ty jsem měl nakoupené taky od soukromých inzerentů, tudíž nemám kontakty, ani faktury... Dále jsem si několikrát v té dobe ještě objednal věci z internetu z různých obchodů, nic mi nedošlo, ale také jsem nic nezaplatil. Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.13 23:21
avatar

Pravděpodobně kriminálka vyšetřuje někoho pro podvody a vaše jméne se objevilo jako zákazníka z tohoto důvodu vás chtějí vyslechnout pokud se necítíte jako poškozený tak doklady nepotřebujete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 16.01.13 23:33

Protože neví, jak to probíhalo, vaše údaje se objevily tak to chtějí objasnit. Myslí si, že jste poškozen jako ostatní. Co na tom je-li svědomí čisté?

doplněno 17.01.13 00:06:

Oni chtějí jen napsat, snad vyslechnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: samy
Datum: 16.01.13 23:42

Právě tam píši, že v té době jsem také prodával věci, co jsem měl pro svoji budoucí podnikání, bohužel z toho sešlo. Měl jsem to také od soukromých inzerentů. Toto jediné mě tíží, nemám už na ně kontakty ani jiné paragrafy o zaplacení.

Datum: 17.01.13 05:15

Co máte vemte, co nemáte vysvětlíte. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.