Stříbrná náušnice - lze ji nechat vyrobit?

Od: Datum: 13.01.13 17:43 odpovědí: 4 změna: 14.01.13 06:23

Dobrý den. Přítelkyně ztratila stříbrnou naunici a nemůe jí nikde sehnat. Nevíte, kde by jí udělali novou za rozumnou cenu? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 13.01.13 17:56

Nějaký zlatník, perkař.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 18:03
avatar

Těko seenete někoho, kdo jí vyrobí 1 stejnou náunici. A pokud ano, bude to drahé. Myslím, e levnějí bude koupit dvě nové náunice, třeba podobné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 13.01.13 18:13

Také jsem ztratila ale zlatou náunici. Manel mi ji nechal vyrobit u zlatníka. Je k nerozeznání a to je ze dvou barev zlata. Cena byla přijatelná. Zjistěte si zlatníka, který tyto práce dělá a ten vám řekne i cenu. Je moné, e u stříbrné se to nevyplatí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.13 06:23
avatar

Zlatnické práce bývají dost drahé. Snad, pokud je to nějaká rodinná památka, ale dát si dělat normální stříbrnou náunici - to asi ne. Jistě si přítelkyně seene nějaké podobné, které se jí budou líbit stejně.

Jeenou o Duičkách, při maratónu po hřbitovech jsem ztratila zlatou. Velikou, nádhernou. Byla taková oválná, velká a tak jsem si z té druhé nechala udělat přívesek na řetízek. Mrzelo mě to dlouho, ale kdy si představím tu náročnou práci, váhu a dvojí zlato k tomu, vylo by to bývalo velice draze. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.