Velká bolest v podbříšku

Od: Datum: 04.01.13 22:55 odpovědí: 6 změna: 05.01.13 00:08

Dobrý večer

Odpoledne, jak jsem došla ze školy, tak mi bylo hrozně blbě. Šla jsem na WC na velkou, a při ˇzatlačeníˇ mě hrozně zabolelo v podbříšku celém. Pak mě mamka řekla, že pojedeme do obchodu, tak jsme jeli, jeli jsme po nerovné silnici, auto jen skákalo a mě bylo zle čím dál víc, začalo mě to píchat až někde u pupíku. Dojeli jsme domů, a já nemohla ani vystoupit z auta, jaké jsem měla křeče v podbříšku. Momentálně mě trošku pobolívá v podbříšku, trochu se ulevilo.

Prosím Vás, co to může být?

Je mi teprve 16 let

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 04.01.13 22:58

Řekla jsi mamince o svých bolestech? Určitě jí to řekni.

Může to být spousta věcí. Mě v podbříšku bolel slepák, může to být menstruace, mohou to být i "zaražené prdy". Bolest břicha rozhodně nepodceňovat.

Ohodnoceno: 0x

Od: andulka123
Datum: 04.01.13 23:06

Menstruaci už jsem měla, mám jí mít až zadlouho, a může se slepé střevo projevit hned, nebo může tkz. ˇ zrát ˇ a pak v nějakou chvíli vypukne?

Od: askmenow*
Datum: 04.01.13 23:30

Obě možnosti se vyskytují. Mě se pak ale ještě udělalo nevolno a zvracela jsem.

Rozhodně zařiď, ať někdo dospělý doma ví, jak ti je, a ldyž se to do rána nezlepší, zajela bych k doktorovi.

Jinak co stolice, nemáš zácpu?

Datum: 05.01.13 00:07

nene, zácpu nemám, jen jak jsem došla ze školy, tak jsem byla celá zpocená, zřejmně zvýšená teplota.

Datum: 05.01.13 00:00

Ahoj. Bolí Tě to i v pravé kyčelní kamce? Co jsi všechno snědla od včerejšího večera?

doplněno 05.01.13 00:34:

Teoreticky to může být slepák totiž. Když to zmáčkneš nad pravou kyčelní jamkou, co to dělá? Vystřeluje to někam?

Datum: 05.01.13 00:08

jen trochu pobolívá, měla jsem ve škole bagetu ze školního bufetu a pak jen k obědu brambory s kuřecím plátkem a s hříbkami

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.