Kam poslat žádost na sloučení exekucí

Od: Datum: 02.01.13 21:11 odpovědí: 4 změna: 03.01.13 07:43

Dobrý den,kam mám poslat žádost na sloučení exekucí do jedné. Slyšel jsem o tom ale nevím jestli to platí pro mě, když už splácím ty zmíněné exekuce. mám jich několik a týkají se všechny za černou jízdu v tramvaji. Byl jsem v té době na ulici a revizoři se na mě vyřádili. Momentálně pracuji a abstinuji již 3 rok ale musím stále platit nesmyslné pokuty, děkuji za odpověď Hlušička

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.13 21:28

Dobrý den. Pokud všechny exekuce jsou vedeny u jednoho exekutora, pošlete doporučeně písemnou žádost exekutorovi, aby Vaše exekuce sloučil do jedné dle § 112 občanského soudního řádu, k čemuž má dle judikatury Ústavního soudu povinnost.

Pokud jsou exekuce vedeny u různých exekutorů, pak by byl postup trochu složitější, bylo by nutné žádat ještě o del. dle § 12 odst. 2 občanského soudního řádu z důvodu vhodnosti.

doplněno 02.01.13 21:46:

Není zač.

Ohodnoceno: 2x

Od: abstinent*
Datum: 02.01.13 21:44

Moc děkuji,mám 12 exekucí za pokuty v tramvaji u jednohoho exekutora a potom asi 7 u druhého taky za pokuty, tak udělám přesně to co mě radíte,děkuji Hlušička

Od: lujs®
Datum: 02.01.13 21:57

Možná by bylo lepší si podat žádost o oddlužení.

HÁDÁM ŽE VÁM TO DOHROMADY DĚLÁ TAK 100 - 120 TISÍC.

Ohodnoceno: 0x

Od: abstinent*
Datum: 03.01.13 07:43

Dobrý den, odpovím Vám na otázku. U jednoho exekutora mám 12pokut za jízdu na černo a chce za každou pokutu kolem 12-14000Kč. U druhého, ten samý problém, tam to dělá asi 8 pokut o víši asi 80000Kč. Splácím to po malých částkách, neberu hodně ale nevyhýbám se jim, nemůžu mít třeba účet, vzali mě 2x výplatu a vůbec je nezajímá z čeho bude člověk žít.Tak aby jste měl představu o mém problému, naschledanou Hlušička

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.