Plagoicefalie - placatá hlava vzadu

Od: Datum: 31.12.12 08:58 odpovědí: 1 změna: 31.12.12 12:07

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo s touto asymetrii problém.Já jo a dost velký.Už jsem se pídila na netu jestli se to dá řešit třeba implantátem,ale všude se jen píše o novorozencích.Dá se to taky řešit u dospělých,jak zavidím tomu kdo má hlavu pěkně kulatou.Tento problém mě trapí už od dětství a pořád se s tím nehodlám smířit,vlasu mám hodně,takže to pořád maskuji kulmováním,tupírováním no určitě to znáte kdo to také má.Myslela jsem si ,že by se dal vyrobit na míru přesně ten kus který na té hlavě chybí.Vím,že hodně lidí s tím má problém hlavně ženy,ale je vůbec nějaké řešení?Nemohu nosit culíky a krátké vlasy to už nepřipadá vůbec v úvahu,Nechci pořád vypadat jako když mě někdo praštil ze zadu do hlavy lopatou.Ten kdo to máte jak se s tím vyrovnáváte,chlapům to třeba tolik nevadí ale co ženský.Dala bych i 50tisíc jen aby mi udělali krásnou hlavu.Napište mi co s tím.Třeba se najdou plastičtí chirurgové,kteří se tomuto problému začnou věnovat.To by měli práce určitě v tom nejsem sama!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: drejdl*
Datum: 31.12.12 12:07

Milá kolopolo, nejste v tom jistě sama a vypadá to, že Vás to trápí dost moc. Jistě je v moci plastické chirurgie Vám pomoci, ale zvažte, zda rizika a následný efekt stojí za to. Existují heterologní implantáty, které jsou tuhé a dokáží nahradit i tvrdé tkáně, třeba kost, jiné zase se implantují do podkoží a modelují tvar povrchu jak je potřeba. Pro Vás by přicházel v úvahu ten druhý způsob - v podstatě obdobně jako se zvětšují prsy, se dá modelovat i jakákoliv jiná tělní součástka. Obraťe se na kliniku plastické chirurgie, nejlépe v Praze (třeba na Vinohradech), ve Vašem případě by jistě bylo namístě uvažovat i o úhradě zdravotní pojišťovny. Na internetu nehledejte, je zde spousta bludů.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.