Myolastan - zkušenosti?

Od: Datum: 30.12.12 08:38 odpovědí: 4 změna: 06.03.13 10:29

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s lékem Myolastan? Dostala jsem ho na bolest zad. Ale spíš než úlevu cítím ještě větší bolest. Včera večer jsem si vzala první prášek a celou noc jsem nespala. Nejen že se mi bolest zad zvětšila, ale bolí mě už i ruce a nohy. Tak mě zajímá, zda má někdo podobnou zkušenost. Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 30.12.12 08:39

mě na bolest zad nepomohl, nakonec ani nic jiného

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drejdl*
Datum: 30.12.12 08:49

Myolastan jako myorelaxans pomáhá tam, kde jsou přítomny svalové kontraktury - čili svalové snopce stažené a bolestivé. Pokud je příčinou bolesti zad něco jiného - například útlak nervu při prostupu páteří, tak stav nezlepší. Preparátů na bolesti zad je spousta, s různými účinky. Někdy pomůže až ten třetí - čtvrtý, nebo taky žádný. Informujte lékaře, který Vám Myolastan nasadil.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bohous*
Datum: 06.03.13 09:37

Tak já se přidávám k vaší zkušenosti, na bolest ztuhlé paže a neschopnost s rukou určitým způsobem pohybovat a také na revmatiodní artritidu mě byl předepsán myolastan a to už dvakrát, poprvé jsem ho užíval dva dny a bylo mi po něm blbě, tak jsem to přestala užívat a po druhé jsem to zkoušela 5 dnů a ráno byly bolesti větší a ještě rozsáhlejší, tak to jíst nebudu. Nejvíce mě asi pomáhá měkká ortopedická masáž a cvičení, ale ta bolest ramene přes to cvičit nejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.03.13 10:29
avatar

Také mi nepomohl, trochu lepší zkušenost mám z Mycodalmem. ale ono záleží, proč Vás ty záda bolí. Já to zrovna teď prožívám, a jelikož mám problémy s páteří již roky, tak teprve teď absolvuji veškerá vyšetření. A k lékaři mě dovedla bolest ramene, až postupně celé ruky, kterou jsem občas měla necitlivou. ortel - vše od krční páteře, potvrzena radikulopatie. Pomáhají mi rehabilitace, cvičení, jóga na páteř, injekce, suché teplo. Prášek beru jen když opravdu nemohu bolestí vydržet. myslím, že by to chtělo lépe vyšetřit, jestli Vás bolí ruce i nohy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.