Miminko vs záchvaty vzteku

Od: Datum: 15.12.12 21:02 odpovědí: 4 změna: 16.12.12 06:43

Dobrý večer, chtěla bych radu.

Můj syn je z dvojčat, má ještě sestřičku ( 15 měsíců )

Ještě vůbec nechodí a ani se neudrží na nohách u stolu např.

Když ho mám na rukou, začne se občas stekat, a celý se začne třást.

Nevíte co to může být?

Jeho sestřička už i mluví něco málo, chodí a kluk nic.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.12 21:06
avatar

U dvojčat předpokládám, že byla nedonošená, být to může cokoli ale od toho je lékař kam jistě chodíte. Nenechte se zbytečně vystresovat tím, že budete pátrat po příčině sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.12 21:55
avatar

Souhlas s Lidus, jen bych dodala, že kluci jsou většinou pomalejší a ve vývoji víc pozadu za děvčaty. Můj syn začal chodit také někdy až v 15 měsících a mluvit ještě o něco později. Ale od toho máte pediatra, který dítě zná, aby Vám poradil, event. Vás uklidnil. A co se týče toho vzteku, každé dítě se občas vzteká tak, až se třese. Nicméně toto vše proberte se svým dětským lékařem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.12.12 23:14
avatar

Každé dítě je jiné. Mojí spolužačce před 25ti lety řekl lékař, že její chlapec bude postižený, protože v 15ti měsících ještě nechodil. A dnes chlapík tancuje electric boogie a jezdí se skupinou po světě a získává zlaté medaile a ocenění.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.12.12 06:43
avatar

Odkud jste? Co říká lékařka? Už jste někdy byli na vyšetření u neurologa? Dětský neurolog pozná při manipulaci, která k vyšetření patří, problém, který dítě má. Např. při nějakém otočení, musí dítě natáhnout protilehlou ruku atd atd. Když tohle neudělá, lékař ví, o jaký problém se jedná. V tomto vám nikdo z laiků a na dálku, neporadí, nepomůže. Viděla jste na videu vyšetřování doktorem Vojtou? O to právě jde.*hej* Slyšela jste o dětských stacionářích s rehabilitacemi? Právě tam tyhle problémy pomáhají řešit. ;) http://www.ceskydomov.cz/nase-ostrava/clanek/detsky-stacionar-vznikl-pred-20-roky;) V tomto zařízení jsou děti na celý den nebo pacienti dojíždějí jen na cvičení a proto, aby se rodiče naučili se svými dětmi doma manipulovat a cvičit. Dojíždějí rodiče s tětmi od kojenců až po dospělé z celé republiky. Pojišťovna hradí, ale já nevím co všechno.*hej*Jestli jste zdaleka, nemáte poblíž nějaké podobné centrum, kde praktikuji Vojtovu metodu nebo metodu Bobath?*placni* Jak jste na tom s páteří? Nemáte to snadné, už samotná dvojčátka jsou úžasnou zátěží. Hodně štěstí a přeji vám, ať najdete pomoc.

doplněno 16.12.12 06:45:

http://www.zivefirmy.cz/detsk…abilitacni-stacionar_f1169544

doplněno 16.12.12 06:49:

http://kulisek-anetka.webnode.cz/vojtova-metoda/

doplněno 16.12.12 06:58:

http://www.mnof.cz/detsky_reh…_stacionar/bobath_koncept.php

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.