Nosí někdo kontaktní čočky?

Od: Datum: 08.12.12 19:40 odpovědí: 5 změna: 09.12.12 09:44

Dobrý večer, nutně potřebuji pomoc!

Pokud máte kontaktní čočky, doufám, že mi dokážete pomoc.

Nosím čtrnáctidenní a dneska večer jsem si ty nové sundávala a dala je do pouzdra, kde ale byly i ty staré. Všimla jsem si toho, až když už tam byly. K počítači jsem pak mohla až za dvacet minut, protože na něm byla mamka, které se to bojím říct, protože by asi zase nedávala, jako když mi jedna spadla na zem a musely jsme ji hledat.

Tak se ptám: jak poznám novou kontaktní čočku od staré?

prosím, pomozte!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.12 19:43

Hm to nepoznas. Proc ty stare nevyhodis?

Od: break*
Datum: 08.12.12 19:46

Já myslela, že jsem je vyhodila, když jsem to pouzdo vymývala... ale ony se tam nějak přichytily... opravdu to nejde poznat? Hledám na internetu, všude.. ale nikde nic

Od: jro*
Datum: 08.12.12 19:46

Staré jsou špinavý. Stou mámou máš smůlu. *modla**modla**modla*

Datum: 08.12.12 20:21

To asi nepoznáš - vyhoď je obojí a použij nové. Mě se jednou stalo, že jsem si narychlo nandával nové čočky a nevšiml jsem si, že v jednom oku jsem si dal novou čočku na starou. Po několika hodinách to hrozně řezalo, tak jsem si čočku vyndal a zjistil, že je tam ještě jedna. No hrůza

Od: klaraaa*
Datum: 09.12.12 09:44

Já teda používám čočky měsíční, ale starou čočku od nové poznám. Ta nová je taková mnohem měkčí, příjemnější, poddajnější... Ten rozdíl je minimální, ale když mám dvě na srovnání, tak to poznat jde.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.