Insolvence-výše splátek

Od: Datum: 07.12.12 12:07 odpovědí: 4 změna: 07.12.12 20:12

Prosím o radu.Jsem v insolvenci již přes rok,měla jsem nějaké pohledávky na účtu-byla jsem se ptát v bance jak to vypadá a z hrůzou jsem zjistila ,že mi na účtě dluh narůstá,místo aby ubýval.Účtují mi každý měsíc poplatky za vedení účtu ap,a příjem z insolvence je tam pouze 4,56Kč./Mé dluhy byly na více místech a tento byl nejnižší.Ale tímto způsobem budu mít za 5 let další dluhy.Mám se na to zeptat svého správce?Není totiž zrovna komunikativní typ. Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.12 13:19

No ale nikdo jiný Vám na Vaše otázky neodpoví! Opravdu se musíte obrátit na svého insolvenčního správce a požádat ho o vysvětlení průběhu Vaší insolvence.

Datum: 07.12.12 16:32

otázka zní, proč si účet nezrušíte, když jej dle všeho nepoužíváte.. to že si za jeho vedení banka účtuje poplatky je (v čr) běžné..

existence vašeho účtu nemá nic společného s vaším závazkem bance.. ten si banka, předpokládám, přihlásila do vašeho řízení, a správce jí každý měsíc zasílá adekvátní splátku, ovšem nikoli na váš účet ...to by nedávalo žádný smysl..

Od: betty59*
Datum: 07.12.12 19:34

Děkuji za odpověď,v době nahlášení a schválení insolvence jsem neměla na splacení dluhu,tak jsem účet nemohla zrušit.Ale i tak děkuji za radu.Asi se budu muset zeptat v bance jak to vlastně všechno je.

Od: mike32*
Datum: 07.12.12 20:12

Jedna z Vašich povinností po schválení oddlužení splátkovým kalendářem, což jistě musíte vědět a je to napsané i ve Vašem usnesení o schválení oddlužení, je nevytvářet žádné nové dluhy! Do banky si zajděte co nejdříve.Při nedodržení podstatných povinností po schválení oddlužení riskujete zrušení oddlužení.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.