Sociální dávky - příspěvěk na živobytí

Od: Datum: 06.12.12 15:09 odpovědí: 2 změna: 06.12.12 20:29

Potřebuju poradit ohledně sociálních dávek , konkrétně co se dokládá k příspěvku na živobytí.Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nicozjb*
Datum: 06.12.12 17:58
Vyzvednete si formulář na sociálním jsou tam přímo kolonky prohlášení o celkových sociálních a majetkových poměrech a doklad o výši měsíčních příjmů za poslední 3 měsíce informace k užívanému bytu .
doplněno 06.12.12 23:31: Doplním nikam se to neposílá udělají to na místě nicméně čekejte kontrolu jak údajů tak faktické situaci doma proto vyplňujte poctivě.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 20:29
avatar

To je jednoduché. Prostě půjdete ve svém bydlišti na příslušné místo a vznesete požadavek.Dostanete formulář kam vyplníte skutkovou situaci. Pracovnice Vám i pomůže, když nebudete vědět co přesně se od Vás požaduje za doložení příjmů. Všechno to vyplníte a ona to odešle někam. Kam, to nevím :) ale myslím k nějaké komisi, kde prozkoumají pravdivost vašich informací a také Vaši skutečnou finanční situaci. Pokud zjistí, že jste na tom špatně, tak Vám přijde vyrozumění o výši příspěvku, na který máte nárok. Nekecám. Je to jak to tady píši. Také jsem tomu nevěřila, ale musela jsem změnit názor. Viděla jsem to na vlastní oči. A podotýkám, že dotyčný člověk vůbec není tmavé pleti. Od té doby jsem na tyto instituce změnila názor. A pokud si někdo stěžuje, že příspěvek nedostal a nadává, tak si vždycky vzpomenu na tento případ. Zkuste to. Pokud máte právo na příspěvek, tak ho dostanete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.