Bolest varlat

Od: Datum: 04.12.12 21:01 odpovědí: 18 změna: 05.12.12 13:36

Dobry den...chci se zeptat co to je dost se bojim ted me to boli tak ze je mi normalne blbe...pred 15 minutama cca me zacali bolet varlata...takovy jakoby krece nepravidelny chvili dobry a pak bolest jako krava prosim vas nevite nekdo co to muze byt bojim se aby to nebylo vazny a to vite jit k doktorce s bolesti varlat...je to blby nechce se mi...doufam ze to neni nic vaznyho :/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.12.12 21:05

Bohužel přes net se diagnostika dělá docela špatně. Pokud budou bolesti přetrvávat i ráno, prostě si zajdi za dokotorem. Chápu, že pro mnoho lidi je to stejně jako pro tebe trapné, ale uvnitř varlat se může odehrávat spouta věcí, které se bez lékaře neodhalí.

Je to tvoje volba.

Ohodnoceno: 1x

Od: bolest
Datum: 04.12.12 21:07

No je to pravda...uvidim zitra no jestli usnu kdyz tak pudu k doktorce ...

Datum: 04.12.12 21:07

Dobrý den. Našla jsem o tomto článek. Přečtěte si, prosím, zda se bolest podobá některé z těch, které jsou tam popsané a pojmenované. Doktora by to určitě chtělo.

http://www.sexporadna.cz/bole…lat-vse-co-potrebujete-vedet/

doplněno 04.12.12 21:18:

Hlavně zachovejte klid a když budete cítit bolest i zítra, jděte k lékaři. Žádná bolest není normální. Abyste něco nezanedbal. Držím palce, ať je to dobré.

doplněno 04.12.12 21:21:

Není zač.

Datum: 04.12.12 21:08

Podivam se

Datum: 04.12.12 21:15

Hm...nejvic tomu odpovida Torze protoze je to velka ale ne stala bolest a je mi nevolno ale tak zitra to muze prestat,snad to prestane a bude to dobry...sakra to snad ne ale to je vazny urcite to bude jen naka blbost...uvidim rano ale to je blbost jen tak z niceho nic ja sem mladej kluk to bude naka blbustka urcite...a navic ja mam varlata v normalni poloze nemam je nejak otoceny

Od: pb®
Datum: 04.12.12 21:34

A s torzí chcete čekat do zítřka? To jste docela odvážný. Může to trvat jen pár desítek minut a varle odumře. Píšete, že jste mladý, tak jestli chcete někdy mít děti nebo vést plnohodnotný sexuální život, tak si nzahrávejte se svým zdravím a upalujte na pohotovost. Přijít k lékaři s bolestí varlat je asi stejně tak trapné, jako tam přijít s bolestí vaječníků. Určitě na Vás nebudou blbě koukat, naopak dost možná kvůli Vám bude lítat celá nemocnice.

Datum: 04.12.12 21:21

Dekuju...doufam ze to bude dobry ja du spat je mi blbe

Datum: 04.12.12 21:41

Doufání nepomůže, ráno nemusíš mít koule, sorry, že to tak říkám.

doplněno 04.12.12 23:10:

Martinaa. Měl jsem několik případů, kdy se diabetik pacient poranil na chodidle a začalo mu to hnisat a tak to potíral vším možným, až ho to donutilo dojít k lékaři a ten ho hned přeložil na chirurgii, kde mu nohu amputovali :( Bohužel si nevymýšlím...

Datum: 04.12.12 21:43

No, přečetla jsem si něco o té torzi a vypadá to špatně:( Skočte si k lékaři ihned.

doplněno 04.12.12 23:03:

Krucifix, snad nešel kluk spát:(

Cobrak, jak jsi myslel "nemají nohy"? Děkuji.

Datum: 04.12.12 22:07

Přesně tak. Sednul bych do auta nebo na autobus a hned na pohotovost. Není to legrace a můžete mít trvalé následky!

Od: ron*
Datum: 04.12.12 22:20

Zavolejte si klidně sanitku, máte-li velké bolesti, auto neřiďte. Čekat do rána opravdu nedoporučuji. Držím palce, ať to dobře dopadne.

Datum: 04.12.12 22:23

Ano, pokud máte bolesti velké, zavolejte si ZZS, protože nevíte, zda se to během noci nezhorší. Převezou Vás na urologii a tam Vám podají příslušné léky a hned ráno udělají vyšetření. Nevítem co to je a tam Vám to zjistí. Ron má dobrý nápad a já jí dávám bod ;)

P.S.: Víte, kterých pacientů jsou plné nemocnice? Těch, kteří si myslí, že to ještě dobrý, že to přejde a že se to zlepší. Ale ono houby. Nakonec nemají žlučníky, nohy atd. Kecám? Ne, každodenní realita!

Datum: 04.12.12 23:37

jakobyste nevedel, ze zpatky uz vas sanita neodveze, cili.. pokud to jde, do nemocnice autem...

nicmerne pokud je mladej muze to byt uplne neco jineho ;) taky me zamlada parkrat bolely koule a pomohla jedina vec :) a nedelam si srandu :)
Co je vtipny, ze kdyz se resi koule, sleti se devcata, a kdyz pipiny tak se vyroji typci :)

doplněno 04.12.12 23:39:

neni nic lepsiho, nez byt donucen si v noci v unoru zavolat sanitu s alergickym zachvatem, a po 4h kapacek jit pesky v mrazu domu...

Datum: 04.12.12 23:42

Pacient má právo na odvoz sanitkou až domů. V ceně jeho zdravotního pojištění ;) Ale nevím, jak je to v případě tomhle

Datum: 04.12.12 22:59

Pokud jde o torzi tak se do rána s jedním varletem můžeš rozloučit, i hodina je hodně. Uvědom si, že ti do varlete nejde krev. Jak dlouho by asi vydržel tvůj prst bez prokrvení? Za pár hodin by ti zmodral a zčernal - nenávratně. To stejné u varlete.

Pokud je bolest silná, nerozmýšlej se a leť na pohotovost, jde o minuty!

doplněno 04.12.12 23:00:

a věk s tím nemá naprosto co dělat. Né že "jsem mladý, nemůžu být nemocný".

doplněno 04.12.12 23:04:

Když jsem musel k urologovi, taky se mi moc nechtělo. Ale překonal jsem se a prohlídka mi přišla taková... prostě normální, nebylo to nic špatného. Jenže u mě nešlo o bolest, ale o varikokélu, která chvíli "počká". Přetočené varle na nikoho čekat nebude

Od: drejdl*
Datum: 05.12.12 11:30

Pěkně ho děsíte. Myslíte si, že by s torzí varlete šel spát...? Podle toho, co popisuje, se jedná o oboustrannou záležitost, což torzi vylučuje a dále - nepravidelný průběh bolestí odpovídá spíše zánětu nadvarlete, čili epididymitidě, u mladých mužů časté. Zkusil bych nejdříve chladné obklady a urologický čaj, nepoleví-li, k lékaři, bude nejspíše třeba antibiotika. Bubáci...

Datum: 05.12.12 11:35

Ani zánět varlete není úplně fajn...A následky jsou fatální...

Od: tomasgulas
Datum: 05.12.12 13:36

Helééé, drejle, nech si to, jóó? Mě vždycky strašili spíše doktoři, proto už mám raději kartu druhý rok doma *haha*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.