Tepelný polštářek

Od: Datum: 01.12.12 19:20 odpovědí: 12 změna: 02.12.12 18:44

Ahoj nevíte jak se jmenuje takový ten tepelný malý polškářek do kapsy, který se uvaří v horké vodě a pak když je venku zima na ruce, tak se ohne plíšek a on začne topit. já ho doma mám ,ale už nevím kde jsem ho koupil a chci ještě do druhé kapsy.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.12 19:23

Viděla jsem takové v Lídlu - před pár týdny - měli kulaté nebo ve tvaru srdíčka...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.12.12 19:25

u vietnamců, namají na něm co pokazit...

Datum: 01.12.12 19:27

prostě tepelný polštářek do kapsy-každý ví oč se jedná - však jsi ho nazval dobře

Datum: 01.12.12 19:28

Mám na stejném principu totéž ale větší, na záda. Koupila ve zdravotnických potřebách.

Datum: 01.12.12 19:37

Ahoj. Já tomu říkám hřejivý, či vyhřívací polštářek do kapsy. Prodává se občas v Lidlu, podívejte se i v Intersparu a v Globusu. Někde je mají i v lékárnách, seženete také v prodejnách sportu.

Od: namyslenecek*
Datum: 01.12.12 20:17

V Kiku jsou

Od: karhan
Datum: 01.12.12 20:47

Tyto polštářky mám,kupoval jsem je,protože máme v práci zimu. Po max.nahřátí vydrží však teplé v kaspsách pouze hodinu a poté je třeba nahřátí opakovat,takže n i c m o c.

Od: nemej
Datum: 01.12.12 20:58

co jsem tak hledal, u nás je vyrábí Tiskpro - asi to nebude jediný výrobce - http://tiskpro.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=5381

máme jich doma hromadu, protože se hoděj v zimě na motorku, občas do spacáku nebo prostě jen tak do kapsy, hodně mi pomáhaj i při pravidelných blokákách krční páteře :)

náplní je octan sodný - dá se koupit půl kila za 30 korun, zkoušel jsem dělat půllitrový nebo litrový lahve, ale nějak moc se nedařilo.

pak se daj koupit i oxidační jednorázový - ty jsem dostal v outdoorových potřebách.

existuje i zahříváček pro myslivce - jakási tabatěrka, kam se dá tuším uhlík, který žhne a ono to hřeje.

Od: mil®
Datum: 02.12.12 09:26

Já je koupil taky v Lidlu.

Od: krkovicka*
Datum: 02.12.12 09:42

Tak a šupem do kik.Je tomu týden co jsem je tam koupila.Mají je tam stim pliškem.V lidlu mají jen u narazovych akcí.
doplněno 02.12.12 18:42: Jestli je tam nenajdete tak Zítra se pokusím je v našem Kik taky vyhledat.Jsem to trdlo a koupila taky jeden Naštěstí mám i ty z lidlu ale bez plišku.Dejte mi zítra vědět zda jste koupil.Mohla bych Vám je zaslat-ty z kik kdyby je tam měly.
doplněno 02.12.12 18:47: A nebo Vám zašlu ten co mám doma-ještě nevybaleny.Protože pochybuji že tam ještě najdu.Paní co u nich stála telefonem obvolala půl rodiny a pak jich vzala takových dvacet a ještě mi je vřele doporučila.

Datum: 02.12.12 16:07

děkuji Vám :) stavím se do KIK. potřebuji ještě do druhé kapsy, protože mám vždycky teplou jen jednu ruku *smich*

Datum: 02.12.12 18:44

Naši předci používali horký brambor.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.