Vyplácení mzdy s měsíčním zpožděním

Od: Datum: 26.11.12 13:52 odpovědí: 3 změna: 26.11.12 16:08

Dobrý den,

Už po čtvrté za sebou se mi stalo, že zaměstnavatel mi vyplatil mzdu s měsíčním zpožděním. Při tom ostatní kolegové měli na účtech výplatu ve smluvené datum.

Můžete mi poradit, jak se bránit?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.12 14:06
avatar

Dobrý den. Pokud se to děje jen u Vás, pak si promluvte se svým zaměstnavatelem. Ať Vám to vysvětlí, proč jenom Vy dostáváte mzdu opožděně. Požádejte ho o nápravu. Pokud chcete v práci setrvávat, asi bych opravdu toto v první řadě řešila se zaměstnavatelem a ve vší slušnosti. Přece musí existovat vysvětlení. A když se připomenete, že je něco u Vás špatně, neměl by být problém, aby si toto ohlídal a dával Vám mzdu včas. Jen můj názor, zkuste to a nebojte se ozvat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.12 14:09
avatar

V první řadě bych zašel za mzdovou účetní nebo za člověkem, co ty mzdy zpracovává a ověřil si, že je to skutečně tak a že nedošlo k nějakému omylu. Protože aby jeden člověk dostával mzdu jinak než ostatní, to je komplikace, která mi nedává smysl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 26.11.12 16:08

Dobrý den.

To je velice zvláštní. Firma má přece stanovený výplatní termín, který je pro všechny zaměstnance stejný. Zajděte za mzdovou účetní a žádejte vysvětlení.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.