Poslání peněz na účet, trvání?

Od: Datum: 26.11.12 02:48 odpovědí: 7 změna: 26.11.12 12:28

Ahoj mam dotaz. Bylo mi zaslano z učtu na můj učet (GE MONEY) z jineho učtu než stejné banky v pátek. Teď ve 2:30 jsem jel kolem bankomatu a dival sem se a platba tam stale není. Může mi někdo kdo je v tomhle více informovaný napsat do kdy to tam max bude? Nejpozdeji?

Třeba napsat i vic informaci z učtu na učet stejné banky to je stejne, vlozeni na ucet v jine bance jak dlouho, vlozeni na ucet v ge money na muj ucet je to ihned, poslani z uctu jak dlouho, postou atd? Nemohu to nikde docist v informacich nebo jsem to prehledl. Tak se omlouvam za takovou otazku.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 26.11.12 06:28

Pohyb mezi učty stejné banky je maximalně 2 pracovní dny ,rozdílné banky 3 pracovní dny .Toto platí v české republice

Datum: 26.11.12 07:17

Ze zákona je to jeden pracovní den, takže peníze poslané v pátek budou na účtu v pondělí.

Od: ron*
Datum: 26.11.12 08:12

Peníze budete mít na účtu jeden pracovní den od splatnosti příkazu.

Od: metallica*
Datum: 26.11.12 11:08

Mé zkušenosti: Z Reiffeisen bank na Reiffeisen bank do deseti minut 7 dní v týdnu

Air Bank na Českou spořitelnu do půl dne

Z České spořitelny na Českou spořitelnu do druhého dne.

Povětšinou do druhého dne je máte(nejdéle)

Od: luke237
Datum: 26.11.12 12:12

Podle zakona to musi prevezt snad do 2 pracovnich dnu. Samotny prevod trva zlomek sekundy, ale ceske banky jsou zlodeji, takze tvoji hotovost blokuji a umyslne neprevedou do posledni mozne chvile, pujcujou ji a inkasuji uroky z penez, ktere jim uz fyzicky nepatri. *cert*

Od: buss®
Datum: 26.11.12 12:24

Na jinou banku počítat 2 dny, vložení na stejnou tééměř ihned. Vč. internetbankingu. O poště se škoda bavit.

Datum: 26.11.12 12:28

Já mám zkušenost mezi různými bankami 2 až 3 dny*bzum*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.