Osobní odběr v prodejně - 14 let

Od: Datum: 25.11.12 20:03 odpovědí: 8 změna: 25.11.12 21:39

Dobrý večer, omlouvám se za pitomý dotaz *hi*.. Jenže se chci ujistit.
Když si objednám v e-shopu nějaké zboží a pak si ho budu chtít vyzvednout osobním odběrem v prodejně, bude to možné? Nemám občanku ani nic jiného a tak přemýšlím, jestli by mi zboží vydali, když jim řeknu jen své jméno a věc, kterou jsem si objednala?
Přes e-shop je to levnější > o to mi právě jde. S rodiči ani s nikým jiným tam jít nemůžu, má to být dárek k Vánocům ;). Díky!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 25.11.12 20:07

No s ověřováním toť problém, ale snad nějaký průkaz s fotem máš, ne? Objednávku potvrdili, máš její číslo, při nejhorším rodný list...

Datum: 25.11.12 20:10

Vytiskni si potvrzení objednávky. Platit budeš při převzetí, nikdo žádný doklad nechce.

Ohodnoceno: 2x

Od: osobniodber
Datum: 25.11.12 20:12

Dobře. Snad to bude ok.
Ještě mě napadlo si vzít pas :D...
Díky za odpovědi ;).

Od: buss®
Datum: 25.11.12 21:13

No vidíš, říkal jsi, že nic nemáš, pas nahrazuje OP.

Od: osobniodber
Datum: 25.11.12 21:39

Aha.. Tak se omlouvám. Ale s tím nahrazením.. Když zajdu na poště pro balík adresovaný mě a ukážu jim pas, tak mě asi někam pošlou(?)...
A všem ostatním mockrát díky za odpovědi!
Ps: Jsem holka ;)

Od: jami*
Datum: 25.11.12 20:15

Jim je jedno kdo si to vyzvedne, hlavně když zná číslo objednávky a zaplatí :) Při platbě na pobočce tedy.

Při platbě předem na účet (ve 14 letech nepředpokládám) zase stačí znát číslo objednávky a pin (zkušenost z alza.cz).

Ale opravdu bude lepší ještě si vytisknout objednávku, kterou Vám e-shop vyjede.

Datum: 25.11.12 20:22

Já objednával a vyzvedávala sestra, nikdy s tím nebyl problém, jen řekla na jaké jméno objednávka je. Pokud se platí hotově, je to prakticky jedno kdo to převezme.

Od: pepr®
Datum: 25.11.12 21:03

V tomto případě se na doklady nehraje. Stačí číslo objednávky, případně jméno, na které to bylo objednáno. Několikrát jem viděl odebírat na prodejně zboží (pc komponenty) kluky evidentně mladistvé.

Problém by mohl být snad jen v případě věcí neprodejných mladistvím. Cigarety (i elektronické), alkohol, zbraně apod.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.