Bolest bricha - bublání a průjem

Od: Datum: 22.11.12 13:33 odpovědí: 11 změna: 10.07.14 18:27
Dobrý den. Už 3 dny mám takový problém. Skoro pořád mám křeče v břiše a hnusně mi v něm bublá.Mám i průjem. Taky je mi skoro pořád špatně a je mi na zvracení,ale stejně nezvracím. K tomu se přidalo to,že mě na pravé i levé straně boku břicha dosti píchá. Nemáte nějaké skušenosti? Doktorů se hodně bojím,tak 1.zkouším,co mi na to řeknete. Díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.12 13:38

Jediné, co Vám k tomu řeknu je to, že Vám tady nikdo nepoví, co Vám je, protože Vás musí vyšetřit lékařem pohmatem, který Vám tady přes počítač těžko někdo udělá. A neloudejte se k těmu jít, protože můžete mít třeba žloutenku nebo salmoneozu! Není to sranda. O krevních testech ani nemluvím. Ty se udělat musí taktéž.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.11.12 13:38

Zdravím, toto jsem teď měla dva týdny. Průjmy, bolesti celého břicha, píchání šlo do třísel i do stehen. Nasadila jsem dietu - piškoty, rohlíky, bylinné čaje na zažívání, a po 14 dnech je mi daleko lépe. Lékaře jsem také zvažovala, ale teď v podstatě není proč k němu chodit. Známá doktorka říkala, že podobné problémy má teď spousta lidí, že to jsou těžší zažívací chřipky, které mohou trvat i tři týdny...

doplněno 22.11.12 13:45:

V podstatě ano, to bylo asi tři-čtyři dny, kdy jsem sepisovala závěť:D

Ale víte jak, u mně to třeba nic nebylo, u Vás může jít o vážnou věc. Raději šup za doktorem:)

Od: heeejj
Datum: 22.11.12 13:44
A píchalo vás v podstatě i u srdce? Mě to píchá skoro po celém břiše i na hrudi.
Od: heeeejjj
Datum: 22.11.12 13:52
Tak to jste mě moc nepotěšila. A ještě doplňuju že mě to začne jakmile něco sním. Pokud to nepřejde,v pondělí si skočím k doktorce. *plac*
Datum: 22.11.12 15:56

Přesně, jakmile jsem něco snědla, začalo to. Zkuste bylinné čaje na zažívání, piškoty, suché rohlíky, keksy, suché brambory.

Žádné mléčné výrobky, nic tučného, smaženého.

Od: askmenow*
Datum: 22.11.12 14:03

Jděte k doktorovi. Může to být spousta věcí. Může to být něco zanedbatelného (a kdybyste šel k kotorovi už před deseti dny, mohl jste mít týden klid), ale také nemusí. Nepůjde velmi velmi velmi pravděpodobně o žádné nepříjemné vyšetření. A s břichem není radno si zahrávat.

Od: heeeejjj
Datum: 22.11.12 14:12
Hned v pondělí tam skočím. Zítra bohužel nemůžu. Zatím nasadím dietu podle martiny. Všem díky
Datum: 22.11.12 16:18

a mazej k doktorovi , jestli chceš dopadnou jako moje známá tak si dělaj čaje a odkládejto co nejdéle

Datum: 22.11.12 21:44

Jak dopadla?

Od: krkovicka*
Datum: 22.11.12 16:26
Mě na zažívání pomáhá Plzeň 12° ale k tomu doktora musíte navštívit.

Od: andilek*
Datum: 10.07.14 18:27

Muže to byt třeba z nějakých prášku jestli bereš..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.