Raději nejít na vyšetření zraku?

Od: Datum: 18.11.12 18:51 odpovědí: 10 změna: 18.11.12 23:10

čus,

oční mě poslala na speciální vyšetření zraku do nemocnice, že mám nějaký problém s rohovkou a že v roce 2009 jsem měl půl dioptrie a teď za tři roky jí přístroj ukazuje že bych měl mít tak dvě dioptrie což se jí zdá velkej rozdíl.

no jde o to, že mám strach jít na to vyšetření aby mi třeba nedali zákaz řízení nebo tak něco . posílají něco na policajty nebo úřad když ani neví že mám řidičák?

značky všechno a tak vidím jenom někdy mám problém přečít text na tabulce pod značkou z větší vzdálenosti (třeba u semaforu přečtu že mám najíždět ke stop čáře), ale když jedu tak třeba nepřečtu z větší vzdálenosti u výstrašně značky text pozor výjezd vozidel stavby.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 18.11.12 18:56

Na to vyšetření rozhodně běž - vždycky je lepší vědět a kašlat na to, než nevědět... :-D

Mimochodem - co je horší - muset řídit s brýlemi a nebo někoho přejet či nabourat jen proto, že něco bez brýlí přehlídneš? *ee*

Ohodnoceno: 2x

Od: jakes
Datum: 18.11.12 18:58

brýle nejsou problém vůbec, ale bojím se aby mi nedali zákaz řízení nebo tak

Datum: 18.11.12 18:59

Myslím, že ve vlastním zájmu byste měl na vyšetření jít. Manžel tímto způsobem přišel o práci, ale sám si byl vědom, že již by mohl ohrozi nejen sebe ,ale i ostatní na silnici /na osobák mu papíry zůstaly . Již je po dvou operacích rohovky , ...nějak se to táhne.

doplněno 18.11.12 19:31:

a o slabých brýlích to vůbec nebylo*zed**zed*bohužel *plac*

Datum: 18.11.12 18:59

Promiňte, ale Vy si snad děláte legraci? To myslíte vážně, že řídíte a přitom špatně vidíte? To snad ne! Koukejte mazat na oční, dostanete patrně silnější brýle. Vy máte strach jít na oční a nemáte strach, že někoho přejedete?

Datum: 18.11.12 19:04

K cemu vam bude ridicak,kdyz nepujdete do nemocnice a muze se vam diky zanedbani zraku vse zhorsit,ze pak nevyjedete,ikdyby jste ho mel,protoze nemusite treba videt.Lekarka jiste vi co dela a mel by jste byt na oci opatrny.Aby jste nyni dobre videl za jizdy,to spravi bryle,ne?Mel by jste mit o oci zajem,prave proto,aby jste mohl jezdit.Znam pana ze ma hodne dioptrii,uplny lupy a ridicak mu nesebrali.

Od: jakes
Datum: 18.11.12 19:05

dík všem.

zajdu tam.

Od: askmenow*
Datum: 18.11.12 19:24

Myslím, že texty nepřečteš právě proto, že potřebuješ silnější brýle.

Buď rád, že máš pečlivou očařku a na vyštření jdi.

A pak si nech udělat brýle, jaké ti doporučí.

Od: nemej
Datum: 18.11.12 20:05

na pravý oko přečtu tak čtyři horní řádky, levý mám 2,5 dioptrie a řidičák mám.

navíc lepší brejlatej, než ze zanedbání slepej - co by za to dala sestra, kdyby její obvoďák byl kdysi k něčemu - takhle málem oslepla a zbytky zraku ji zachránil jen příbuznej - lékař ve fakultní nemocnici a jeho kolega.

Datum: 18.11.12 22:24

Já myslím, že zanedbávat cokoliv, co se týká zraku, hlavně když víš že už ti to dělá problémy, by se ti mohlo šeredně vymstít. Ztráty řidičáku se neboj.

Od: buss®
Datum: 18.11.12 23:10

Nechodit! Až budeš mít nehodu, pak ti ho vyšetříí.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.