Přechod k operátorovi Blesk Mobil

Od: Datum: 09.11.12 13:10 odpovědí: 19 změna: 20.02.13 15:03
Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, zda má někdo z Vás zkušenost týkající se přechodu od mobilního operátora O2 k operátorovi Blesk Mobil se zanecháním stávajícího čísla. Jaké musí být splněny podmínky s operátorem a jak dlouho Vám to trvalo. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: drich*
Datum: 09.11.12 13:22

Dobrý den,

tak v první řadě je potřeba nedlužit faktury nebo nemít mínusový kredit.

Potom potřebujete SIM KARTU Blesk mobilu, buď si ji objednáte přes internet nebo jí koupíte v trafice.

Přes tuto simkartu se přihlásite do samoobsluhy https://samoobsluha.bleskmobil.cz/selfcare

V samoobsluze najdete položku přechodu k blesk mobilu.

Vyplníte stávající číslo se kterým chcete přejít a je to. Celý proces by měl trvat maximálně týden,

Ovšem osobně si myslím, že to půjde podstatně rychleji jelikož Blesk mobil je jen obchodní název v podstatě zůstáváte u O2 ale to je jedno.

Jinak zatím asi není nikdo kdo tento přenos čísla už má za sebou jelikož je tu Blesk mobil pár dní.

Pěkný den.

Jindra

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.11.12 22:41
Podmínky si najdes na netušil, tam je to vsechno napsané, i jak dlouho to trva.
Ohodnoceno: 0x

Od: mathers322*
Datum: 28.11.12 08:32

Já si koupil bleskmobil simku předevčírem a hned jsem si nechal přenést číslo, to bude trvat do 14.12 :(

Jinak volání za 2,50 ujde :)

Datum: 28.11.12 09:30

Ja jen doplnim, ze sluzbu Blesk mobil poskytuje na sve siti prave O2.

Od: mamen1
Datum: 30.11.12 18:29

Zdravím,dneska jsem rozhodl pro přechod od operátora O2 k Blesk mobilu.Celá operace probíhala přes internetovou samoobsluhu,k tomu je potřebné uvést přenášené číslo ,PAC kód ,který získáte po zaslání sms a také PUK přenášeného čísla.Můj problém byl,že bohužel už nevlastním plastovou kartu,ze které se vyloupne simka a na které jsou uvedeny všechny tyto informace.Vyřešil jsem to,tak,že jsem zavolal *88 , poprosil jsem operátora o pomoc,kupodivu velmi vstřícný a ochotný operátor,chtěl jen vědět výrobní číslo simky- je to na sim kartě zezadu 18 čísel,po nadiktování mi sdělil potřebný PUK. Potom už nic nebránilo tomu abych dokončil přechod k Blesk mobilu.Celá tato operace byla vyřízena za 2,5 hodiny . Za sebe můžu zhodnotit jako velmi jednoduchou operaci.

Od: sosacek
Datum: 09.01.13 19:41

Z T Mobilu na Blesk Mobil neskutečné komplikace a naschvály na straně T Mobile.Vše vyřízeno, datum aktivace určen, pac kód vygenerován a ohlášen /přenos čísla mimochodem trvá cca 20 dní :( / a 2 dny před aktivací čísla telefonát z T Mobile, že nesouhlasí pac kód, že není aktivován, apod.U operátora BM po ověření vše v pořádku a bez závad!Toto se mi postupně stalo u 2 /dvou telefonů/.Vážně uvažuji o stížnosti na operátora TM na Český telekomunikační úřad!T Mobil již nikdy více - a jejich info-linka a jejich odborná úroveň /hlavně dámského osazenstva/ je na další samostatnou kapitolu!

Od: mathers322*
Datum: 10.01.13 15:31

No, délka přenosu-hrůza

Už měsíc čekám na přenos čísla

doplněno 10.01.13 15:32:

mimochodem z vodafonu

Datum: 10.01.13 15:58

Mají na přenos ze zákona myslím měsíc.Jinak stížnost na ČTK.Včerta jsem poslal stížnost s výhružkou oznámení na ČTK operátorovi T mobil - dnes osobní kontak a sms-ky, že je najednou vše v pořádku a přenosy čísel se uskuteční dle plánovaných termínů.Chce to nebát se a občas je klepnout přes prsty.Ona hrozba několika milionové pokuty udělá také své! *frajer*

Datum: 10.01.13 16:01

Omlouvám se, samozřejmě ČTÚ český telekomunikační úřad /nikoli ČTK/ - sorry.. *ee*

Od: redbulllek
Datum: 28.01.13 15:02
Žádnéj měsíc máj ze zákona 5 dnu a od září 4 dní na přenos čísla jinak k blesku doporučiji pořádně si to promyslet jinák když budete chtít jít spatky budete čekat tydni já už podál dnes na ne stížnost na českým telekomunikační úřadě tak snad brzo mi to přenéstou

Od: koukolik
Datum: 28.01.13 15:27

a proč chceš zpátky?

Od: redbulllek
Datum: 28.01.13 15:51
Pac co u nich provolam za týden tak u konkurence za měs mám u konkurence sms zdarma do jejich sítě a o.víkendech.volání

Od: pejsek*
Datum: 18.02.13 13:55

já mám v rodině stejnou špatnou zkušenost s Vodafonem.také naschvály z jejich strany a datum přenosu se musel prodloužit protože VDF dělal problémy přestože sim byla předplacená s kreditem 50 kč.nyní v pořádku.jana

Od: dalas
Datum: 11.02.13 16:14

Dobrý den,

začátkem roku 2013 jsem přešel od O2 k Blesk Mobil a nechal jsem si přenést číslo, které jsem měl u O2. Podmínka byla, že sim karta nesmí být v mínusu, měl jsem tam zůstatek kreditu asi 5 Kč,celá operace trvala asi 1 h.

Od: qap
Datum: 13.02.13 12:23

Mám podobnou zkušenost, čekal jsem, že oparace bude trvat v řádech dnů, tak jsem si na O2 čísle nechal 40,-, abych mohl případně volat...ALE 5 minut po odeslání SMS s žádostí o přechod se 02 sim "odhlásila" od sítě a už se nešlo přihlásit (tudíš ani volat ani být někým volán)... za 35 minut mi přišla na kontaktní telefon SMS, že přenos je dokončen...
Nenechávejte na přenášeném telefoním čísla moc vysoký kredit, i když bude přenos trvat v řádech dnů nebo týdnů, přenášené telefoní číslo, a ani číslo bleskmobilu, nepůjde používat... (celou dobu přenosu se obě čísla tváří jako neexistující, takže to může leckoho, kdo vám bude v tu dobu volat, vyděsit...
KREDIT TEDY VYCERPAT před odesláním SMS s žádostí o přenos.

Datum: 18.02.13 13:49

teda musím říct,to mě překvapilo,že to máte tak rychle na Bleskmobil.Já jsem měla předplacenou 02,zbytek kreditu 50 kč a převod k Bleskmobilu trval 14 dní.ale ted jsem s Bleskem spokojená.máme ho celá rodina.Jana

Datum: 18.02.13 13:44

já mám dobrou zkušenost s převodem čísla k Blesk mobil.máme ho celá rodina.Jen to dlouho trvá,minimálně 14 dní.i když jsem měla předplacenou simku u o2,převod k Blesku byl hotový za 14 dní.horší to bylo s převodem předplacené od VDF,ten dělal schválně problémy.ale jinak je to pohoda,tedy když nemáte u 02 žádné dluhy,což asi nemáte.Jana

Datum: 18.02.13 15:42
Manželka přecházela od o2, převod jsem ji udělal pres tu samoobsluhu a trvalo to ani ne pět minut, jedna SMS druhá sms a číslo bylo odhlasene . Přehodila si karty a mohla hned volat. Akorát mé naštvalo, ze tam mela 19Kč a kdyz to chtela provolat tak ji to dovolilo jen asi jednu minutu, takže tam zůstalo 14kc. Hovor se sám ukončil.

Od: mik*
Datum: 20.02.13 15:03

uz cekam od vodafonu pres mesic a nic nse nedeje

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.