Seznámení přes Facebook - co dál?

Od: Datum: 08.11.12 20:37 odpovědí: 5 změna: 11.11.12 20:15

Áhojte lidi no minuly úterý si mě na facebooku začal psat jeden pěknej kluk kterýho vůbec sem neznala no a pak sme si začali psát na skype přes videokameru pak sme si začali psát srdíčka pusinky atd... no a v sobotu se máme sejít takže se poprvý uvidíme no a je takovej problém že vůbec nevím o čem si budem povídat a co budeme dělat lidi prosíím poraďte. Je mu 13 let jako mě


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.12 20:40
avatar

Ahoj Mončo. Konečně si budete moci povídat o tom, o čem si píšete. Můžete jít na procházku, nebo do cukrárny, či čajovny..Alespoň se spolu naučíte komunikovat z očí do očí, nejen psanou formou. Určitě najdete společnou řeč, neboj se. Tak ať se schůzka vydaří!:)

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ron*
Datum: 08.11.12 22:02

Ahoj Moniko.

Jak to, že nevíš, co mu máš říkat. Přece se spolu bavíte přes skype. Klidně pokračuj v tématech, o kterých jse bavili, ale tentokrát naživo.:) Ať se schůzka vydaří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.12 22:50
avatar

Moniko, jestlipak víš, že se za profilem "hezkého kluka" na FB může skrývat pedofil? I při komunikaci prostřednictvím Skype a videokamery může být někdo jiný (mohl si někoho sehnat "na pomoc").

Co víš o zásadách bezpečnosti? Jak tě napadlo si posílat pusinky s někým, koho neznáš?

Schůzku si klidně domluv, ale:

(1) Schůzku dohodni na veřejném místě - cukrárna, galerie, muzeum, ...

(2) Nechoď na schůzku sama. Vezmi s sebou staršího bratra nebo kamaráda, který bude celou schůzku sledovat, a který po skončení schůzky zkontroluje, jestli tě nikdo nesleduje.

(2) Nedávej na sebe skutečný kontakt - nesděluj adresu ani telefon!

(3) Nenechávej se doprovodit domů.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 09.11.12 10:41
avatar

Ivzetz má pravdu. Pro pedofily je to tady ráj a když některá naivní dívenka o sobě napíše cokoli, ti úchyláci přímo slintají.

Nemyslím, že je to třeba špatně, ale opatrnosti nikdy nezbývá. Takže toho staršího bráchu nebo kamaráda bych na 100% brala. Kdo ví, co má nápadník za lubem, Může to být prima kluk, se kterým budeš léta kamarádit. Ale může to být i lump.

Proto je opoatrnost vždycky na místě. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: monicka*
Datum: 11.11.12 20:15

Ale to neni pedofil sem si to overila pres skype sme se videli pres kameru a jeste si poslaly milion fotek takze sem se ujistila a uz sem ho aji videla jednou ve vyskove :D

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.