Jsem hloupý, slepý, nebo jen neznalý žen?

Od: Datum: 05.11.12 08:26 odpovědí: 3 změna: 05.11.12 13:58
Zdravím.
Zajisté natisíckrát se tu řešila témata ve smyslu: "Chci jí - Chce mě? Chci tě - Chce to?" a tak podobně. I tak jsem se přišel hloupě a naivně zeptat na tu záhadnou otázku, a tak tedy zde je můj problém.
Před nedávnem jsem JI potkal, respektive, poznal se s ní. Procházel jsem obdobím, kdy mě holky absolutně nezajímaly, ale když se usmála... No co vám budu povídat, na tom úsměvu visím dodnes. Většinou mě opustí nějaká hloupá snaha zapůsobit po dvou dnech. Ale tady se tak neděje ani po dvouměsíční známosti. Nedávno prodělala interupci spojenou s rozchodem, a i když vypadá jako by se nic nestalo, vím že někde uvnitř trpí. Chci jí pomoct, ať už "zapomenout" nebo aspoň aby na to nemysela. Ale jak? Je chladná, ale hodná. Píšu jí básničky, ze kterých by i slepej poznal, že to jak mi chybí má svůj důvod. Spala u mě, nic nebylo. Jen mazlení - z mý strany převážně, nic jsem nezkoušel, nic ve směru sexu. Žádná pusa ještě neproběhla, osobně to u ní nevyhledávám, třeba chce, kdo ví, ale je tak chladná, že jí nepřečtu. Dala mi plyšovýho medvídka, jen tak... Je dost vytížená, škola, koníčky, a přesto si na mě najde čas "na hoďku na cigáro..." Když jde se někam bavit, napíše ať přijdu. A mě se to všechno zdá, s těma všema smajlíkama, trochu jako "aby se neřeklo" a k tomu všemu ten její chlad tomu dává silnej podklad. Ptám se tedy, je/jsou to signály, kterých se držet a kterýma mi dává něconajevo, nebo jen správně zaúřadovala má nejistota, když jsem se toto rozhodl psát? Mimochodem, nevím, milé slečny, jestli pro vás má snažení - boj o vás nějaký smysl, ale já pro její srdce snesu klidně všechny hvězdy z nebe! Díky za každou odpověď.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 05.11.12 09:18
Ona tobě dala plyšáka,co ty jí?Darovat jí semtam nějakou tu pozornost kromě básnické prózy by nebylo na škodu.Vidím to tak,že jí je s tebou hezky a nevím jak dlouho váš prozatímní vztah trvá,ale nech jí.Nepokaž to hezké co teď nyní je mezi vámi.Stykejte se,choďte spolu do společnosti,povídejte si v soukromí a jen tak letmo jí nadhodit -co kdyby(si šla semnou na rande,jsme jeli na výlet,kdybych tě teď políbil).Jakmile bude všechno honem a rychle,přestane o tobě snít a začne se bát reality.Další kroky nech na ní.Trpělivost přináší růže...tak jen vydržet.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: patriktorri*
Datum: 05.11.12 10:41

Jestli má za sebou nedávný rozchod a navíc nucený potrat, určitě hned nechce další vztah. Potřebuje čas na přemýšlení, zahojení ran, smíření se skutečností. Jestli Vám na ní záleží, musíte jí ten čas dopřát. Může to trvat dost dlouho. Půl roku, rok, i déle. Mladší se s tím vyrovnávají dřív, čím zkušenější, tím hůř to jde a tím déle přetrvávají následky.

Buďte jí oporou, dělejte jí společnost, bavte jí, pomáhejte. Nenaléhejte, nedělejte jí milostné návrhy, nepokoušejte se o sex. Vždyť se znáte teprve 2 měsíce a sám vidíte, že na to nereaguje. Raději se snažte získat její důvěru. Když se s Vámi bude cítit v bezpečí, otevře se, svěří se Vám se svými starostmi, pak jí můžete pomoct zapomenout, jak byste chtěl. Když se váš vztah prohloubí, řekněte jí, že ji milujete a čekejte na odpověď. Nijak jinak jistotu o jejích citech k Vám nezískáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanzman
Datum: 05.11.12 13:58

V prvé řadě děkuji za vaše odpovědi. S tim medvídkem, co jsem dal já jí? Nevím, jestli to nebyl špatný krok, ale chytl jsem se ne moc originálního nápadu - pugét 13ti růží, z nichž je jedna plastová... Bez řečí, s krátkým veršem na lístku, a po pár dnech to byl právě plyšák co jsem jí dal. Nechci ji zahrnovat dary a získávat si ji "majetnicky". O to mi vážně nejde, ale jak píšete, že to chce čas, tak s tím jsem více než smířenej, a na ni si počkám, i kdyby to mělo trvat léta. Sex u ní nevyhledávám, protože vlastně nějak... ne že bych nechtěl, ale nejde mi o to. Když si "hrajeme" tak mě odhání, ale důvodem u ní je nejspíš přesně to, že ani ona nechce nic uspěchat... (Soudě podle fráze: "Přestaň, sebekontrola není moje silná parketa!") Samozřejmě dodá úsměv, a já nezmůžu nic. K tomu naléhání - to je to poslední o co se snažím, sám vím jaké to je... jak rozchod bolí, a proto se snažím být jen tím možná i beznadějne zamilovaným přítelem, se kterým jí to půjde všechno snáz. Ale každopádně, děkuji za rady, člověk si občas potřebuje upevnit pohled na věc, a vy s tím dokážete pomoci na výbornou. ;) +1

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.