Zabránění exekuce?

Od: Datum: 01.02.13 20:29 odpovědí: 3 změna: 02.02.13 12:46

Mohu si nastěhovat do byta osobu která je zadlužená a hrozí jí EXEKUCE? Jde mě o to jestli existuje nějaký právní úkon kterým můžu označit věci které jsem nabil před nastěhováním této osoby,aby mě to nebylo pak případně zabaveno! Vím,že nejjednodušší je tu osobu nenastěhovat.! Díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 01.02.13 21:00

Ano jmenuje se ukon vylučovací žaloba

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.02.13 21:16

Ovšem pro úspěšnost vylučovací žaloby musíte prokázat, že majetek patří Vám - účtenkami vystavenými na Vaše jméno, svědectvím např. sousedů či známých, ...

Ale i přes doložení dokladů tak se může stát, že exekutora nebudou na místě žádné doklady zajímat, a že majetek odveze. Pak byste musel podat vylučovací žalobu, majetku byste mohl dočkat až za řadu měsíců. Odvézt byste si jej musel na vlastní náklady, ...

Datum: 02.02.13 12:46

napište všechny věci, které jsou v bytu do nájemní smlouvy, a je to (ikdyž 100% proti blbosti nepomůže nic)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.