Medium-kdo mluvi s duchy

Od: Datum: 02.11.12 19:05 odpovědí: 7 změna: 02.11.12 23:21
avatar

Ahoj muze mi nekdo doprucit stranky na netu www.? Nebo dat kontakt na nekoho...- kdo zna nekoho...,kdo mluvi s duchy,tak ze mu oni odpovaji-na urovni...(magora nehledam/?Pomohlo by me zepat se na neco svyho zemrelyho otce.Myslim to vazne a nejsem cvok*stop*-diky za pochopeni a pripadnou radu-cauky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.12 19:12
avatar

Nemáte šanci někoho takového najít, smiřte se s tím, jsou to samí podvodníci. Pokud ti něco řeknou, pak jen obecné řeči. Kdyby toto někdo doopravdy ovládal, před jeho domem by se vlnila taková fronta, že by obtočila zeměkouli. Každý máme někoho mrtvého s kým bychom chtěli mluvit

Lidi si povědí o takovém zážítku, kdyby to fungovalo. A tak máte možnost jen najít mraky sebevědomých, drzých individuí, co budou předstírat, že to umí z pocitu vlastní důležitosti a pro peníze.

Bohužel lidi podléhají tomu, co vidí v televizi a berou to jako fakt, že to extistuje, ale jakkoliv to bylo zkoumáno, nikdy tohle nikdo neprokázal. A to Clark vypsal i odměnu milion dolarů, pokud by mu někdo předvedl takový zážitek.

Jediné, co je (ale naprosto unikátně výjimečně) možné, když byste se s ním spojila sama. Myslete na to, když budete večer usnínat a klaďte mu své otázky. Může se stát, že k vám přijde ve snu a dá odpověď, i když to nebude slovy. Spolehnout se na to však nemůžete.

doplněno 02.11.12 19:40:

Syfriq a nechceš se zkusit na to, co tě trápí ve vztahu k otci, zeptat tady nás a popovídat trochu o vašem vztahu? Třeba by tě někdo posunul dál.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.11.12 19:30
avatar

Trošičku dělám do praktického šamanismu. Co se týká komunikace se zemřelými, tak tam je bohužel informační bariéra. Jde o to, že oni komunikují poměrně ochotně, ale nelze přenášet relevantní informační hodnotu. Takže pokud se ho chcete zeptat, kam schoval ty peníze, bohužel informaci nedostanete (nebo dostanete, ale bezcennou). Na šamanské úrovni se se zemřelými komunikuje z jiných důvodů (např. odvádění duchů, aby došli klidu a "nestrašili" tady atd.)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.11.12 21:38
avatar

A strasi tady mezi nami? Jdou nejak poznat?

Takze komunikace neni mozna? S temi informacemi to moc nechapu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 21:58
avatar

Když jsem byl na jednom kurzu, tak šamanka mimo jiné mluvila o tom, že například na bývalých bojištích se dají najít duchové vojáků, kteří se "zasekli" a stále spolu bojují, i když ta bitva skončila před desítkami let. Nebo duch mrtvého neumí nebo nechce najít cestu do "říše mrtvých", a zůstává tady (a občas se projevuje "strašením" - zvuky, pocity...). Jedním z úkolů šamana je v případě nějakých problémů pomoct těmto duchům najít cestu a doprovodit je do "říše mrtvých". Jsou na to určité techniky, rituály a tak.

S těmi informacemi je to tak, že duchové ztrácejí pojem o jejich bývalé "fyzické" existenci, takže má smysl s nimi hovořit jen o nemateriálních věcech, vztazích, pocitech atd., třeba s bývalým zločincem si můžeš povídat o tom, jaké měl pocity zaživa, jaké je má teď, ale nelze přenést informaci o materiálních věcech, třeba o tom, kam zakopal lup.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 19:35
avatar

Zatím to umí pouze v Rusku. Tam vyvinuli metodu, že se dá s mrtvým mluvit ještě tři hodiny po jeho smrti. Zatím má celá metoda jednu malinkou chybičku. Mrtvý neodpovídá.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tomasgulas
Datum: 02.11.12 23:15

Tohle je neuvěřitelné, těšil jsem se při čtení tohoto topicu, jak tam na závěr hodím tenhle vtip a předběhl jsi mě ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 23:21
avatar

Zkus se nejprve domlouvat se živými!

JB

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.