Holka (zadaná)

Od: Datum: 01.11.12 22:11 odpovědí: 10 změna: 05.11.12 21:16

Dobrý den,

jde o zadanou holku, která má kluka, Chodíme spolu na kroužek, ona ví, že se mi líbí... Problém je v tom, že když přijde na kroužek její kluk, tak ona má pocit, že mám na ní "vražedný pohled" přitom prostě mě se nejde bavit s ní, když je u toho on... Měl jsem pocit až do dneška že jí to vadí, ale dnes mi napsala, že ne.

Jsme si o tom chvilku psali, a ona říkala, že to dnes už večer řešit nebude, a že si v sobotu hodně popovídáme.

Já zvažuju odejít s toho kroužku, protože když je vidím, jak jí objímá je mi to nepříjemný... Ona pak říkala něco ve smyslu jako, že bezemě tam bude nuda, tak nevím. Nemáte typy na nějaké rozptýlení při tom sobotním povídání? Kdyby bylo nějaké trapné ticho nebo tak? A jak myslíte že bych to měl vyjádřit to, co sem vám zde napsal? Nebo to nevyjádřit?... Předem děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.12 22:44

Ona má chlapce a Vám se děvče líbí. Ještě si neumíte vytřídit své vnitřní pocity. Ale je to vlastně žárlení. V přírodě by to byl souboj o samičku.

Myslím, že si v sobotu nic nevyříkáte, že si nepopovídáte, k ničemu nedojdete. Jenom se budete ve svých citech šťourat, jitřit je a ubližovat si.

Děvče musí mít jasno, buď mám svého kluka a s jiným si začínat nechci. Nebo se s ním chci rozejít, Vy budete lepší partner, tak ať to s ním ihned ukončí a Vy můžete začít nový vztah. Ale ne hned. A to si myslím Vy mladí nedokážete.

Protože stávající přítel, pokud je do dívky zamilovaný, může na Vás žárlit, může Vás začít nenávidět, i se mstít. Možná jsem ovlivněná tragickým případem, který se nedávno stal. Ale ublížit je moc snadné. Také je možné, že stávající přítel není tak zamilovaný a rád Vám ji přepustí.

Ale kdo to dneska ví? Jak se to všechno bude vyvíjet.

Jste na cestě hledání, na cestě života a úplně na začátku. Tak ať se daří, jednejte podle nejlepšího svědomí, neubližte nikomu a ani sobě.

Podívejte se na film Starci na chmelu. Tak kéž se na trati neztratíte.

Ohodnoceno: 1x

Od: patriktorri*
Datum: 01.11.12 23:31

Milujete svou kamarádku a je Vám jasné, že ona Vás nemiluje, má jiného. Na druhé straně k Vám má zjevně blízký vztah, dalo by se říct, že Vás má ráda. To je docela běžná situace.

Musíte přijmout věci takové, jaké jsou. Netrápit se, nežárlit, být rád, že je šťastná, být rád, že pro ni něco znamenáte. Tak jako Vy nemůžete za to, že ji milujete, ona nemůže za to, že Vás nemiluje. Srovnat si v hlavě, jestli to, že budete moci být s ní, Vám stojí za tu trochu píchání u srdce. To znamená, že útěk ve formě opuštění kroužku možná není zrovna nejstatečnější jednání. Můžete mít hezký blízký vztah po mnoho let. Můžete si povídat, pomáhat si a můžete dostat i určité množství důvěrností, o které určitě stojíte.

Takové přátelství může mít velkou cenu, ale musíte mít pořád na paměti, že to není láska. To znamená, že nemůžete očekávat, že dostanete to, co byste dostal od ženy, která Vás miluje. Můžete mít důvěrnou přítelkyni, ale nesmíte se tím nechat pohltit. Pokud sám nikoho nemáte, nezůstávejte na místě v naději, že se přátelství změní v lásku. Nepřestávejte hledat tu pravou.

Z praktického hlediska je také třeba si uvědomit, že partneři takových přátel se na to nemusejí vůbec dívat s pochopením. Pokud byste ohrožoval její současný vztah za předpokladu, že ona v něm chce zůstat, bylo by na místě ustoupit. Nechcete přece, aby kvůli Vám byla nešťastná.

V sobotu byste určitě měl velmi pozorně poslouchat, co Vám chce říct. Trapné ticho snad nebude, když víte předem, co se bude dít. Když uvážíme, že ona ví, že jí milujete a dál pokračuje ve svém vztahu, přičemž zároveň nechce, abyste odešel, dá se předpokládat, že řekne něco ve smyslu "mám tě ráda, ale nemiluju tě". Takže buďte připraven.

Do té doby si rozmyslete, jestli chcete být jejím přítelem. Pokud ano, ujistěte ji o tom jak moc pro Vás znamená a že chápete situaci. Zároveň byste ji měl nade vší pochybnost objasnit, že pro Vás je víc než kamarádka. Ženy tohle často záměrně přehlížejí, protože se jim zdá, že to není správné. Důsledkem je opakované, v podstatě nechtěné necitlivé jednání se zamilovaným kamarádem a přátelství brzy skončí. Zkrátka se snažte udělat jasno ve vztazích. Zkuste mluvit s nadhledem a rozmyslem. Nedělejte z toho tragédii, nesnažte se prezentovat jako trpící chudák.

No a pokud dojdete k tomu, že se s tím nedokážete vyrovnat a že Vaše zklamání a žárlivost je větší než její ztráta, poctivě jí to řekněte a rozlučte se. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 4x

Od: mikycz*
Datum: 03.11.12 09:56

Dobře, děkuju za rady. Pokusím se co nejvíce se podle nich zařídit

Datum: 03.11.12 22:26

Tak jsem zmaten, nevím co si o tom mám myslet.

Nechce, abych opustil ten kroužek.. Říkala (sama od sebe, já o tom klukovi nezačal) že ten její přestane chodit na ten kroužek. Něco, jako že to bezemě nebude ono (měla takový divný odrazky v očích, tak nevím jestli to byli slzy.. Nerad bych to přeháněl. Jsem překvapenej, myslel jsem, že spíš bude ráda. V té soutěži šlo o noční pochod, a ona sama se mě chytla kolem ramen :) Takže vždy mezi stanovištěma jsme takhle šli..

Jak si to mám vyložit?

Od: krkovicka*
Datum: 04.11.12 07:47

Vše ostatní nechej nyní na ní.Možná už nahodila háček a čeká zda se chytíš.Vy kluci jste všichni hrrrhrr,ale holky jsou sami sebou ještě nejisté a pořadně ani neví co chtějí.Proto nech jí volnou ruku.Je tu malá naděje,podle toho co si včera napsal.Sama se ti zmínila,že nechce aby si odešel.Dotýká se tě,asi jí je s tebou moc příjemně.Ovšem stále nemá zřejmě ukončeny vztah se svým klukem.Proto se měj na pozoru abys nebyl jen lehké povyražení.

Datum: 04.11.12 10:22

Když nahodila háček, tak jak se mám chytit? Tuhle větu jsem moc nepochopil :(

A jak se mám mít na pozoru abych nebyl jen lehké povyražení?

Od: agathexp*
Datum: 04.11.12 16:09

Jakože zkouší, jestli bys do ní šel :)

A jak se máš mít na pozoru? To už musíš vychytat sám..

Datum: 04.11.12 16:10

Jestli bych do ní šel.. Jasně že... Takže si myslíte, že i přes toho jejího zájem o mne má?

Od: agathexp*
Datum: 04.11.12 17:00

To neumím poznat, ale některý holky to tak dělají - mají kluka, ale do toho se jim začne líbit jinej, tak ho začnou balit a když vidí, že by to mohlo vyjít, tak toho svého nechají a začnou chodit s druhým. Tento postup proto, že kdyby se ten druhý nenechal, tak vždycky mají prvního :) Jo, je to uhozený, ale znám takový holky.

Datum: 05.11.12 21:16

Tak snad vidí, že ji miluju... Nerozumím tomu. Několikrát sem se jí zeptal, jestli by nešla ven, ona že dneska něco má tak já na to, že kdyby chtěla tak ať mi napíše/zavolá a nic.. Nikdy

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.