Prispevky na bydlení v 18 letech

Od: Datum: 29.10.12 16:40 odpovědí: 13 změna: 29.10.12 19:18

ahoj.

chceme se s pritelem sestehovat do pronajmu a slišela jsem ze na ŮP mohu zadat o podoru bydleni. je to mozne kdyz nepraciji(pracuji na černo),nechodim do školy...jake jsou podminky kdyz si o podporu bydleni zažadam a je vubec mozne si o ni zažadat? poradte nechci být za blba..jr my 18 let. diky


avatar
kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Odpovědi na dotaz jste dostala, dohady nepomohou nikomu a nikam nevedou!
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.12 16:50
 
avatar

Máte uzavřenu nájemní smlouvu a smlouvy o dodávkách energií na své jméno? Máte v uvedeném bytě trvalý pobyt?

Úřadu práce budete muset doložit, že v bytě máte trvalý pobyt a nájemní smlouvu, dále výši příjmu (posuzují se společně všechny osoby tvořící společnou domácnost) a potvrzení o platbách nájemného a záloh na energie za předchozí kalendářní čtvrtletí.

___ Více informací:

Příspěvek na bydlení

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kristynap
Datum: 29.10.12 16:59
 

ne ani jedno toho nemam, bydleny by bylo opet v podstate na černo u kdo kamarada meho pritele kery jede na 10 let do anglie a nechce pouštet pronajmutý byt... ...muj znamý bere podporu bydlení ale na trvalem bydliští nebydli ,nepracuje a nechodi do školy ZIJE JEN Z BRIGÁD A JEHO SPOLUBIDLIČI JE NA TOM UPLNE STEJNE JAKO ON... CHCETE TIM TEDY RICT ZE POKUD PRACUJI NA CERNO A NEBIDLIM NA TRVALEM BYDLIŠTI,,...PODPORU BYDLENÍ NEDOSTANU? :-/ JAKTOZE TEN ZNAMI ANO...?

Datum: 29.10.12 17:13
 
avatar

Pište prosím mylými písmeny, velká se mi špatně čtou.

Pročetla jste si uvedený odkaz? Příspěvek na bydlení je vázán na byt (nebo domek), v němž má žadatel trvalý pobyt.

Nevím, co Váš známý doložil, ale pokud splnil podmínky pro přiznání dávky a doložil požadované podklady, byl mu příspěvek na bydlení přiznán. (Konkrétní informace Vám o svém případu může podat pouze on.)

 
Datum: 29.10.12 17:26
 
avatar

Podporu na bydlení zřejmě nedostanete. Musíte mít v místě uvedeného bydliště zapsaný trvalý pobyt. Pokud se žádá o příspěvek na bydlení, berou se v potaz všechny osoby tam bydlící. Tedy vy a přítel. Nejrůznější potvrzení /plynárny, vodárny, VČE, katastrální úřad , platby SIPO, výdělky všech zúčastněných apod. / jsou samozřejmostí.

Ale jak píšete, máte všechno černé. Tedy práci na černo, bydlení na černo. Pokud jste i vy černá, pak se jedná o "dyškrymynáciju" a dostanete všechno, i něco navíc. Tak se na to musí!*ee* Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hahanaj*
Datum: 29.10.12 17:39
 

musíte na černo víc vydělávat -abyste si vše zaplatili ... jinak to nevidím, protože takto vám žádné nároky nikde nevznikají

 
Od: paty*
Datum: 29.10.12 17:47
 

ČERNA STE ASI VY!JSEM ČESKA A SEM BÍLA... CHTELA SEM PORADIT ALE NE ABY STE SE MY TU VYSMÍVALA...PRACI MAM NA ČERNO PROTOZE V TETO DOBE JE DLOST SLOZITE NAJIT PRACI A NEMAM RODICE ALE TO ASI INTELIGENTNI LIDI JAKO VY NEMUZOU POCHOPIT...PŘEZDIVKA JAGA K VAM FAKT SEDI.

Od: hahanaj*
Datum: 29.10.12 17:50
 

vypněte si prosím capslock - je to hrozné jak to na nás křičí a je to neslušné - děkuji

 
Od: paty*
Datum: 29.10.12 17:55
 

ten caps lok tak je z toho duvodu ze pani jaga si zrejmne mysli ze je neco vic... pokud mate problem cist co pisu tak si to nectete a nekomentujte..chtela sem radu a ne počičeni co je slušne co ne a ne aby my tady nejaka jaga rika ze sem černa...pokud nemate co rict k tomu an co sem se ptala tak diky a naschle..

Od: hahanaj*
Datum: 29.10.12 18:12
 

vidím, že máte dvě jména - to je teda dobrý asi jste rozdvojená osobnost ... nashle

 
Od: paty*
Datum: 29.10.12 18:23
 

JAKA DVE JMENA PROSIMVAS? :d

Datum: 29.10.12 18:30
 
avatar

Prvně píšete jako Kristynap, teď jako Paty. Nejsme hloupí, milá dámo;)

A propos - urážet někoho za to, že napsal, co si myslí (kde máte to vysmívání?), je nevhodné, zvlášť pokud po rádcích zde něco chcete.

Nebylo by na škodu vypnout capslock a trochu koukat, co píšete, skrzeva spousty chyb se to strašně špatně čte.

doplněno 29.10.12 18:36:

jinak je to třeba zrovna i Jaga, která Vám dala dobrou radu.

 
Od: patykristynap
Datum: 29.10.12 19:18
 
Kristynap je je jméno a pocatecni písmeno příjmení a paty je mojel presdivka... radši nic ... Když neumíte poradit nepistel sem myslím ze neni podstatnež jakou mam přezdívku nejsem.tu zaregistrována tak.jsem napsala co mě napadlo... Když k tmu co chci vědět nemáte co rict tak nechápu co mě zahlcujete blbostma od tématu..dikyy naschle
Od: barun
Datum: 29.10.12 18:39
 

No ne tak hrrr, Jaga tím myslela, že kdybyste byla černá, tak byste nárok na příspěvky měla.

 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.