Tetování v 15 letech?

Od: Datum: 25.10.12 19:34 odpovědí: 14 změna: 28.10.12 16:10

Zdravím, nevíte jesli by šlo mít tetování v 15 letech? :) Dík za odpovědi ^^ :/

PS: nechci nikoho urazit, ale nepište mi sem prosím jak mě tu bude v budoucnu srát apod.. ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.12 19:39

Také zdravím. Pokud Ti k tomu dají rodiče, vzhledem k tomu, že nejsi zletilý, souhlas, proč by to šlo?

doplněno 25.10.12 19:55:

Oprava - nešlo.

Ohodnoceno: 2x

Od: ron*
Datum: 25.10.12 19:47

Ahoj.

Není-li Ti 18 let, potřebuješ písemný souhlas rodičů. Najdříve se tedy zeptej jich. Některé tetovací salony dokonce požadují přítomnost rodičů při tetování nezletilých. Nechceš, aby jsme psali cokoliv o nesmyslnosti tetování v tak mladém věku. Nebudu to tedy psát, když si to nepřeješ,ale myslet si to můžu.*bum*

Datum: 25.10.12 19:52

no hele kdybych byl tvuj rodic, tak ti to nedovolim a v 18 si uz to vyres sam :) V 15ti si kus telete a delas to jen abys byl vetsi frajer/ka pred kamosema/kama... Neni to zadny utok proti tobe a mladi a kdesicosi, ale neni to jeste tak moc daleko, kdy mi bylo 15 a dobre si tu eru pamatuju. Takze tak :)

doplněno 25.10.12 20:41:

nehlede na to ze az do cca 20ti telo aktivne roste, takze jak bude pak to tetovani vypadat :-D :-D

Datum: 25.10.12 21:02

Ono se tělo vyvíjí pořád, když začne posilovta, když přestane, když bude nemocný apod. Takže tetování se může hnout takřka kdykoli;)

doplněno 26.10.12 07:36:

To souhlas*placni*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.10.12 21:39

nafoukne splaskne nafoukne splaskne ok :) ale poloha zustane stejna, ze stejneho duvodu se 15letym nedavaji prsni implantaty... ale to byla hlaska spis do srandy, inteligentni rodic z principu tetovani v 15ti nedovoli :)

Datum: 25.10.12 19:54

Ano nechat tetovat se můžeš ovšem pouze se souhlasem rodičů kteří to asi ale nepovolí *smich*

Datum: 25.10.12 21:44

Připomněl jsi mi mou kamarádku, jak ke mne přivlekla svého syna se slovy: "Ukaž Daně nohu!" a on měl vytetovaný hákový kříž přes celé lýtko. Ode mne dále pokračovali na plastiku, aby mu odstranili. *smich*

Tetování pod 18 let by se dělat nemělo, nebo jen za přitomnosti rodiče. Ale radím ti, nedělej to, mění se ti figura a vkus. Za dva roky se ti bude líbit něco úplně jiného a možná tě to přejde úplně jako moji dceru.

doplněno 25.10.12 21:47:

Zkus alternativní tetování henou, vypadá to skoro stejně a uvidíš, jak dloho tě bude bavit zítrat na stejný obrázek. Je to jako doživotně nosit stejné triko.

Od: cockpunk*
Datum: 25.10.12 22:33

Tak to je mazec, za to bych v první řadě zažaloval toho tatéra! *bzum*

Datum: 25.10.12 23:05

když ti to rodiče dovolej jdi do toho *placni* sám jich mám víc než dost . Koukej ať dobře vybereš a nezapomeň u jednoho tetování nezůstaneš . Po těch letech už ani nevím , že nějaké mám *smich*

Od: minaa
Datum: 26.10.12 07:11

Přesně tak,pokud rodiče dovolí proč ne? Jen se přimlouvám za dobrý výběr a umístění,přece jenom do budoucnosti nevidíš a nevíš

kde by ti to posléze mohlo vadit.

Pravda je taková že tetování je návykové a opravdu u jednoho většinou lidé nezůstanou.

Já začínala s jedním,dnes jich mám devět.Dobře volím a rozmýšlím,nejsem "pomalovaná od hlavy k patě a nevypadám jak z krimu".

Takže směle do toho ,dobrý tatér a salon je samozřejmostí.

Datum: 26.10.12 08:27

Jsem jednou potkal na bazéně staršího kluka, který měl na pravé stehno zepředu vytetovaného panáčkujícího zajíčka. Figurka byla pěkně udělaná, vysoká asi 15 cm, jako od Walta Dysneye. Hned jsem si představoval, že si takové nějaké tetování jednou nechám udělat taky. Naštěstí jsem nepotkal nikoho, kdo to dělá. Víš proč říkám naštěstí? Protože dnes chodí po světě pomenší, pravděpodobně obézní a připlešatělý chlápek, který má na pravou nohu vytetovaného patnácticentimetrového panáčkujícího zajíčka. *smich*

Datum: 26.10.12 18:48

Přesně tak, Figurku. U nás dělal v práci Slovák, velice slušný a hodný kluk. Vysoký, hubený, nohy jak tyčky k rajčatům. Měl legrační příjmení, k jeho postavě se úplně hodilo. Byl dost nesmělý, svobodný, moc příjemný a důvěřivý. Ale krásy nepobral. .

Pak ho dostala do drápů mladá rozvedená panička, měla už 2 děti, nechtělo se jí dělat a ráda by šla znovu na mateřskou. Toho Slováka udyndala a otěhotněla s ním. Kromě jiného se jí zdálo, že je málo "světový" a donutila ho, aby se dal tetovat. A ten chudák kývl. Na jednu tu svou pavoučí nohu si dal od kolena až dolů k nártu dlouhatánský troúhleník, základnu to mělo pod kolenem a špičku na nártu. Celé to bylo modrozelené a z dálky vypadal, jak když mu na noze hnije maso. Ta barva.A velikost. Kdyby to aspoň bylo něco jemnějšího. *ee*

V trojúhelníku byly nad sebou vynechány 3 kulatá okénka a v každém hlavička černocha s odulými rty. Vypracované to bylo mizerně, autor neuměl moc kreslit. Kluk zažil spoustu bolesti, mokvalo mu to, bylo tam hodně místa pokrytého tou barvou. Navíc to vypadalo příšerně, nelíbilo se to ani jemu samému, ale co by neudělal v zamilovanosti?

Už nikdy asi toho člověka nepotkám, ale zajímalo by mě, jak to na něm bude vypadat ve stáří. Odstranit to nepůjde, je to přes celé lýtko, žádná maličkost.

Ano, chce si to pořádně rozmyslet, jak už psala moudrá rádkyně, je to, jako po zbytek života nosit pořád stejné tričko. A to by asi nikdo nechtěl. Jaga.*bzum*

Od: jokr
Datum: 28.10.12 14:50

Zde se neptej, zeptej se rodičů... Pokud tě jenom přetáhne otec opaskem a přijdeš na lepší myšlenky, bude to O. K. a budeš mít vzor pro chvíle, až budeš mít vlastní děti s tak hovadilskými nápady.
Jistě, puberta je na to, aby se člověk vyblbnul, ale takhle pitomě...?!

Od: ert*
Datum: 28.10.12 16:10

Se souhlasem rodičů ano.

Že tě to v budoucnu bude s..t a budeš si nadávat jak jsi byla pitomá se ti může přihodit velice snadno ;) Odstranitelné tetování je podle mně určitě lepší volba...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.