Ruším PP - práce za den kdy zrušení doručím?

Od: odpovědí: 7 změna:

Dnes odevzdám nadřízené zrušení PP pro neplacení (včera jsem zde dostala spoustu dobrých rad - díky ). Jen mě zajímá, když zrušení datuji k dnešnímu dni, spadá do výpočtu hodin, které mám/nemám odpracovat i dnešní den?

7 odpovědí na otázku

2x

Dobrý den.

Předpokládám, že rušíte pracovní poměr ve zkušební době. Pracovní poměr je zrušen dnem doručení. Doručíte-li písemné zrušení PP dnes, musíte ještě dnešní plánovanou směnu odpracovat.

2x

Okamžikem doručení, bych skončila. Nevidím důvod, proč pracovat pro někoho zadarmo a setrvávat dále v zaměstnání, kde zaměstnavatel nevyplácí mzdu a dluží ji. *nevi*

zaměstnanec pracovat musí, když má platnou smlouvu a zaměstnavatel platit nemusí tak to buhužel u nás funguje *zed*

Kdo vám takové hlouposti nabulíkoval?

1x

Já bych vydržel do svačiny a pak bych si šel ,,vyběhávat" konec PP. Dřív než do 12 hodin to stejně asi nestihnete ale ...

0x

účinky doručením (ron chybně přečetl otázku),

dále pracovat nemusíte

0x

Nepište do písemného zrušení "ke dni", jenom nad vlastním textem uveďte místo a datum. Nechte zaměstnavatele potvrdit převzetí písemnosti (tam je důležité uvést datum převzetí).

PP bude zrušen v okamžiku, kdy zaměstnavatel potvrdí převzetí.

___ Ještě doporučuji písemnou výzvu k doplacení dlužné mzdy (zaměstnavatele můžete vyzvat k doplacení již v písemném zrušení PP).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]