Jak se stát pracovníkem pohřebního ústavu?

Od: Datum: 20.10.12 15:44 odpovědí: 12 změna: 21.10.12 13:17

ahoj,rád bych se stal pracovníkem pohřebního ústavu.To znamená jezdil pro mrtvé a nebo něco podobného.Nevíe náhodou jak se někam takhle dostat?Já hledal na netu anic jsem nenašel.Jsme z Prahy,takže asi určitě tady v Praze.

Předem moc děkuji za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.12 15:50

Taak snad najít si pohřební ústavy v Praze a kontaktovat je přímo, ne? Nic jiného mn nenapadá.

Od: mowla*
Datum: 20.10.12 15:59

Zadej si do vyhledávače třeba "pohřební služba praha" a ´vyjedou´ ti odkazy firem působících v Praze... Na jejich stránkách sice (pravděpodobně) nenajdeš poptávku po zaměstnancích, ale určitě tam najdeš kontaktní e-mail. Takže dalším krokem by mělo být zformulování ´motivačního´ dopisu, v němž vysvětlíš své pohnutky a uvedeš své schopnosti pro danou práci...

:-D

doplněno 20.10.12 17:25:

Třeba, že vždy z duše toužil státi se taxikářem, ale více, než jen jednu cestu z5 si není schopen zapamatovat... :-D

No - já nevím, ale pracovat s mrtvolami není ochoten/schopen každý - ani zdaleka ne všechny jsou ´vymydlené´ a ve společenském oděvu, mnohé je potřeba i značně ´zkultivovat´, některé posbírat a poskládat z více kusů... Nejsem si jist, za jakých okolností bych něco takového chtěl dělat...

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 20.10.12 17:10

to jako že má rád, když se mu klient necuká, nebo že rád řídí kombi černé barvy atd?

Datum: 20.10.12 18:02

A nebo mu nikdo nekecá do řízení.

Od: vvv
Datum: 20.10.12 17:31

A proč to chcete? Finančně to není žádnej vejvar, jak tak koukám na inzeráty, je to kolem 20000 příjem. Je to práce depresivní a dřív se dělala za trest, většinou to dělali lidi s pošramoceným trestním rejstříkem. Nenapadá mne důvod, proč po tom toužit, pokud někoho nevzrušují mrtvoly nebo netouží rabovat v bytech zásuvky...

Datum: 20.10.12 18:24

a mohli v práci chlastat

Od: viky®
Datum: 20.10.12 18:01

Dobrý den Han. Tady je odkaz. http://www.e-pohreb.cz/

doplněno 20.10.12 18:03:

http://www.pohrebpegas.cz/

http://www.pohrustav.cz/

Datum: 20.10.12 18:28

Pokud jste viděl film "Trhala fialky dynamitem", tak kontaktovat rodinu Karafiátových. Ti berou každého, jen když to posype! *smich*

Fakt je, že někdo to dělat musí, ale není to právě povolání, po kterém by mladí lidé toužili. Jaga.

Od: buss®
Datum: 20.10.12 18:48

Kontaktovat pohřební sliužby, založit si na to živnost, sehnat hřbitov...

Od: hans0*
Datum: 21.10.12 12:29

Nechápu co vám na tom příjde směšné? Je to práce jako každá někdo to dělat musí.Mě to příjde zajímavé a depresivní i tedy nemyslím,že to je.Záleží jak se na to koukáte.Tresní jestřík mám v pořádku a jezdit taxíkem jsem opravdu nikdy nechtěl.Jde jen o to,že mě to zajímá.ak se tím stát.A nákej úchyl na mrtvoly také nejsem.Jen mě to prostě zajímá.Je to zvláštní povolání.Tak bych poprosil kdyby jste si takovýdle kometáře odpustily.Předem moc díky ap řeji hezkou neděli.

Od: itan71*
Datum: 21.10.12 12:59

Tvoje nadšení pro toto povolání Ti neberu ale trochu přemýšlej, toto povolání není jen vozit si prdel a někomu taky ale já osobně bych nechtěl jed k dopravní nehodě se smrťákem a ostatky někde seškrábavat z cesty nebo jinde. Zkušení dopraváci (policajti) dost často utečou že už na to nemají žalůdek a to nemusí ostatky brát do rukou. No nevím ta představa vzít do ruky nějakou část těla vložit to třeba do černého pytle. Dál už to rozebírat nebudu už mi začíná z toho tématu být *blee**blee**blee* a to jsem po obědě

Přeji Ti hezkou neděli a věčerní sny o mr...*andel*

Datum: 21.10.12 13:17

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.