Muzete me pomoct? TVRDE

Od: Datum: 20.10.12 04:23 odpovědí: 8 změna: 26.10.12 01:14

Muze nekdo pomoct? (vyrostl jsem venku a cesky psat bude hrozne - predem se omlouvam za hrubky)
Kdo jsem: je me pres 50, vypadam na 40 a ted jsem se vratil z ciziny kde jsem ztravil vetsinu zivota a tak tady zadne pratele nemam. Bydlim v utulnem velmi starem statku na samote. Klid a pohodli... V lete kdys byl u me kamos tak mu zavolala kamoska jestli sem muze priject. Ja jsem souhlasil a hned jsem se ji zeptal jestli priveze kamosku take pro me...privezla me jeji matku 40 let.
Atraktivni nebyla ale velmi hezky tancovala i sama. Videl jsem jeji pohyby a zaujmula me na tolik ze sme se spolu tu noc hned vyspali a meli jsme opravdu krasny sex/milovani. Hodne hlazeni, libani, milovani atd.
Byli tady par dni a kdyz odjizdela tak nam oboum bylo HODNE smutno. Ona plakala a ja taky (ale nevidela me)
Pak ke me jezdila na vikendy (ve ctvrtek k veceru byla tady a odjizdela v nedeli ve 2 odpoledne. Kdyz jsme byli spolu tak nam bylo krasne. Neznost, citeni, milovani, libani atd. Ale-celkem casto ji prichazela SMSka a kdyz jsem se ji zeptal kdo ji posila SMSky v 1 rano a ona sla odpovedet tak rekla ze je to jeji hlidaci pas. Zeptal jsem se jestli snim mela sex a one rekla ze ano 6x ale kdyz je ted se mnou tak ze uz ne, ze je jenom velmi dobry pritel. Ze si moc rozumi na "vissi urovni", telepathii atd. ze vi kdyz na ni mysli - ze jsou specielne spojeny. Ok, tak jsem to nechal na pokoji. Nemel jsem ji proc neduverovat. Byla tak mila a vse tak krasne. Tak to slo asi 4 mesice. Naklady na cestu jsem ji uhradil. Nechtel jsem aby ji stal 500 korun kazdy vikend kdyz prijela. (jezdila 160km sem a 160km zpatky)
Zatim vse ok - opravdu krasne chvile.
Posledni vikend prijela ve ctvrtek a rekla me ze jeji 2 kluci/hudebnici (20 let) chteji videt jejiho pritele (ten ketery posilal SMSky) jak hraje s kapelou na zabave ktera byla asi 170km o de me. Ze musi odject uz v sobotu rano (a uz se nevrati) aby tam kluky mohla vzit. Take me nabidla ze muze zustat dele a vratit se kdyz bych tam jel taky (jeli by jsme mim autem). No MOC se me nechtelo poznat jejiho pritel z SMSek. Vsechno se me zaclo honit v hlave jak, co, o cem asi budem spolu mluvit atd (jak se milovali nebo co?) Ale jel jsem abych ji ukazal ze ji duveruju a ze me to nevadi, ze jsem poradny chlap Uz na ceste jsem citil spatnou energii, celou cestu me kritizovala jak jedu, (byli jsme uz hodinu spozdeni a jeji 2 kluci na nas cekali na silnici 170km daleko). Po ceste byla uplne jina, neprijemna, trochu cinicka atd. Ja jsem byl take nervozni a kdyz jsem treba cekal na prechodu na chodce tak jsem rikal nesmysli nahlas pro sebe v aute (bez ty debile rychleji atd) asi 3x
Na ceste take navrhla az vyzvednem kluki ze pujdem na veceri (ja mel hlad a kluci urcite take).
OK, konecne jsme dojeli, vyzvedli jsme kluki na silnici a jeli sme dalsich 70km na zabavu kde byl/hral jeji pritel. To uz bylo asi 8h vecer a kdyz jsem ukazal na nakou restauraci tak nechtela zastavit (ze pry pritel ceka, ze jsme pozde)
Prijeli jsme na zabavu vcas (30 minut nez zacal. Tam jsem mu podal ruku a predsatvili jsme se. To bylo vse.
Sedl jsem si ke stolu na najvzdalenejsi zidli abych se tam moc neplet a akorat jsem vse pozoroval. Jak sa na sebe nekdy podivaji, usmevy atd. Ona si dala tri piva, zacala byt urcite opila, pozdeji pritel hral pisnicku ktera ji pripominala "neco" protoze zacala plakat. Tekli ji slzy a ja jsem ztoho byl na nic. On vedel ze se takhle bude chovat a udelal to naschval. (hral na city)
Ok, Ted je 10:30 a ja mam hlad, je me zima, boli me hlava z napeti a z te hudby. Jeji synove to take nesnaseli. Chodili jsme kourit ven a tak jsem se zeptal proc ho chteli videt a ty me rekli ze ne, ze to byl mamky napad! Aha, ona me rekla ze kluci meli zajem ho videt hrat... hmmm
Kdyz jsem se vratil tak jsem se ji zeptal jestli by bylo mozne odejit v 11:00, ona se zamyslela a pak rekla ze ano ale az po prestavce. To jsem chapal, chtela se rozloucit. Za chvilku potom prisel majitel a nabidl ji vodku kterou si vypila (tak ted uz ma 3 piva 1 vodku). Ja jsem sel radsi ven si zakourit a kdyz jsem videl ze uz je 11:15 tak jsem sel do auta (tam jsem mel klid a trochu vic tepla). Cekal jsem do 11:45 nex prisli. (mela dost casu si promluvit s pritelem) vedel jsem do predu ze to tak bude, naschval jsem jim dopral soukromi. (si ce to zaprela, ale pozdeji se pro rekla)
Ted jedem domu, noc, tma, zima, dest, ona byla po tichu, jako kdyz moc premysli, nekdy mela osklive az urazlive hlasky atd. Prijeli jsme ke me domu velmi pozde, kluci sli spat ale pre tim se me jeden vyblil na 1 den novy koberec. Ja jsem nic nerekl a sednul jsem si v obivaku, (teplo, klid, prijemna hudba a jen jsem cekal az prijde jako vzdy, kdyz ji na me zalezelo. Pozdravit, pokecat, zeptat se...
Neprisla. Sla si lehnout,,, nic, zadny kontakt, ani jses ok, jak je ti? nic. Slysel jsem jak tam place ale take jsem trucoval (mel jsem toho za cely den a noc dost). Asi po dvou hodinach jsem si sel lehnout a videl jsem jak je uplne na kraji postele a ne ve prostred jako vzdy (jako nesmis se me dotknout, neopavaz se). Mel jsem strasny pocit, plno spatne energie tak jsem se asi po dvouch minutach zvedl a sel spat na pohovku do obivaku.
Slysel jsem ze nespi, ja jsem take nemohl ale k ranu jsem konecne usnul.
Rano me probudilo chrasteni v kuchyni tak jsem myslel ze se me aspon zepta jestli chci kafe nebo neco. NIC - jen dobre rano. Citil jsem strasnou negativitu a vse moc divny, zeptal jsem se ji jestli me nechce neco rict. Rekla ze uz nechce se mnou dal pokracovat a ze konci. Ja to uz tusil ale stejne me bylo jak kdyz me poleje horkou vodou az na zvraceni. Pak prisli kluci na snidani. Po snidani jsem ji pozadal jestli si o tom muzem promluvit a sli jsme do druheho baraku aby sme meli soukromi. Tam me rekla ze se mnou nechce bit: 1) ze me nemuze nikam vzit, ze nejsem spolecensky, ze jsem se nerozloucil z jejim pritelem, ze namam rad, lidi (chodce), ze si lidi nevazim atd atd. Strasny sok, neveril jsem svym usim. Co to rika za blbosti. To vse zjistila dnes za 8 hodin? A I kdyby, to vse krasne predtim se nepocita? OK, vylitli me slzy, take jsem plakal, nechtel jsem verit ze se takhle muze nekdo zmenit. Jasne ze jsem vedel co se stalo a ze k pritelovi citi vice nez me rekla. Strasne zklamani. Pak jsem je odvezl cicilizovane na autobus a brecel jsem jak decko 12km zpatky domu.
V pondeli me zavola a navrhla me ze by chtela abych byl jenom pritel a jestli ano tak ze prijede v patek ve 4. na vikend. Ja jsem souhlasil ale ted jsem rychle studoval co je v CZ pritel a proc to chce a jake muze tenhle vztah mit nasledky (pro me). Ztravil jsem 4 dny na internetu abych vse pochopil, v patek jsem ji vyzvedl a kdyz jsme prijeli ke me, tak asi po 4 hodinach jsem to nevydrzel a zeptal jsem se ji co je pritel, jak to mysli a proc. To me rekla ze pritel ne ale jen kamarad. Aha, tak jsem zase nikde, ted zase nevim jaky je tady rozdil, pritel/kamarad, co tim mysli?. Ted uz vim aspon si to myslim. Milenec je prvni, pritel je druhy a ma sex, kamarad je posledni a zadny sex. Ja se nemuzu stejne milovat kdys zena ke me nic neciti, tak o sex neslo, nemusela se bat. Ale to ze jsem spadnul z 1 na 3 misto jako pytel brambor a bezduvodne z me strany me vadilo. Kdyz jsem se ji zeptal jestli miluje pritele tak take neodpovedela, to me vadilo, take ze me vyuzila jako taxika me vadilo, ze ze me udela vola me take vadilo, ze se blbe vymlouva ze jsem nespolecensky to me take vadilo a ze vlastne nebila vubec uprimna me vadilo nejvic. Ze se mnou zachaci jak z debilem ktery ma zabudovany vypinac ktery vypne lasku, neznost, citeni, v zpominky a vechny city On/OFF. Ze ji to neboli, ze se muze tak zmenit to me bolelo strasne moc.
Rekl jsem ze takovou kamaradku nechci a rekl jsem FUCK OFF (mysle jsem to vic jak = to ne, takhle ne, to neberu, zmiz z meho zivota, dost urazek). Ona se sebrala v 10 v noci a odesla do temne noci, zima a dest. Pesky 2km od nejblisi vesnice. Nevim vubec jak se dostala domu 170km a kdy nebo co delala po ceste (je husta nymfomanka, sama me to rekla _ coz ME nevadilo). Kdyz odchazela ja jsem mel ruku na klice a zeptal jsem se ji jestli opradu chce odejit, one se me zeptala co chci ja. ja jsem rekl at zustane, ona odpovedela ze chce odejit. Otevrel jsem dvere a ona sla. Ja jsem za ni nejel, neprosil, nesel hledat a premlouvat. Jenom me zase nastvalo ze vyspela 40 leta zena muze delat takove komedie nebo bit tak nezodpovedna. (nevim co jsem mel delat)
Ja jsem ji vymazal z FB, telefon, skype atd. A sel jsem si lehnout a plakat.
Mam strasnou debku, jak se vse stalo, jak je vse otevrene (pro me), proste to nechapu. Ja jsem ji zboznoval, byl jsem opravdu hodny, hladil, libali sme se hodiny a ted je pryc na vzy. Je vse normalni, prehnal jsem to, co jsem mel delat? Muze nekdo prosim poradit. Klidne me reknete ze jsem debil jestli si to zaslouzim. Ja si akorat myslim ze je porad zamilovana do sveho pritele ktery je zenaty, nemuze to sni myslet vazne, a urcite si ji nevazi jako. Akorat si prijede zasukat rekne ji par blbosti, hraje si sni a ona vse pekne spapa. Videl jsem na vlastmni oci jaky je to komediant... Ona to nevi? Nebo to nechce vedet? Proc me tak ponizuje? Co jsem ji udelal? Co mam delat? Prosim porad te... je me strasne. Strasna deprese.! Jak se asi citi ona? Vadi ji rozchod? Boli ji to? Muze bit tak chladna?Je moznost to dat dohromady? Melo by to vyznam? Jsem debil?
Jo a dnes jsem dostal od ni SMSku:
"Po nedeli to poslu postou prikryfku a knizku. Prosim stejnou cestou o zaslani prstynku co jsem nechala na lednicce. Dekuji. opatruj se ... jmeno"
Co mam odepsat? Neco co by zasadilo privetive seminko...

Jo klidne!
Jiste to udelam, a preji ti hodne stesti, lasky a spokojenosti.
Udelam. Pa,pa. jsem tady kdyz me budes potrebovat

Diky moc.
(jeste jednou se omlouvam za moji cestinu)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.12 08:29

Přečetla jsem celé vaše povídání a je opravdu moc smutné. Karty byly rozdány špatně už ze začátku toho vztahu. Vy jste byl opuštěný a osamělý v novém prostředí, vyhladovělý po lásce a porozumění, ona patrně hledala jen flirt, kterým by si pozvedla sebevědomí, srážené kalamitním vztahem, který pěstuje se ženatým mužem a sex na jednu noc. Už tím, že souhlasila se sexem hned první noc, je lecos řečeno.
Myslím, že dle toho, co píšete, vidíte zcela jasně, jak to ona má - miluje svého přítele tím víc, čím víc se jí vzdaluje. Když si ve vztahu s vámi dokázala, že si k vám může dovolit prakticky cokoliv, vytratilo se z něj pro ni jakékoliv napětí a přitažlivost a ukončila ho.
Nemůžete udělat nic pro to, aby se to vrátilo, protože to nezáleží na vás. Přestaňte se trápit špínou, kterou o vás řekla, nepřemýšlejte o tom, jaké má vztahy, nakolik z ní mluvil alkohol ap.Snažte se odpoutat. Poznávejte další lidi a nejen ženy pro vztah, neseďte sám doma a hledejte možnosti, jak se víc zapojit tam, kde žijete. Nikdo není rád sám. Osamělost je poranění a může se vyvinout v rakovinu. Na osamělost umírá více lidí, než na jakoukoliv jinou nemoc. Svět je plný osamělých lidí. A protože jsou osamělí, dělají spoustu hloupostí.
Vztah nemůže vyrůstat z potřeby. Vztah je založen na přebytku vnitřní energie, nikdy na nedostatku něčeho. Jestliže je jeden člověk potřebný a druhý také, pak se budou oba snažit využít toho druhého, pak to nebude vztah, ale vykořisťování, využívání. Nebude to soucítění, nebude to láska, přátelství, bude to oslazená hořkost. Cukr rychle vyprchá: byli to jeden a druhý osamělí, dnes jsou osamělí společně, a to bolí ještě víc. Nejsmutnější věc na světě je vidět pár, milence, kteří jsou oba osamělí.

Ohodnoceno: 6x

Od: au1
Datum: 20.10.12 09:25

nevím, co by 30tiletej chlap měl radit 50tiletýmu :) asi máte svoje životní zkušenosti, podle kterých by jste se měl teď zachovat.
nicméně jedna pravda platí stále, a to, že jak se ženská zamiluje do jinýho, je konec. zní to drsně, ale je to tak. kašlete na ni. prostě, jak jste už sám napsal, FUCK OFF

Od: gio1*
Datum: 26.10.12 01:08

Mam taky ten dojem ze to bylo spravne reseni...

Datum: 20.10.12 09:49

Dobrý den,

pro začátek říkám, že se naprosto ztotožňuji s paní pod nickem Dejavu. Jak sama píše karty, byly opravdu špatně rozdány od samého začátku.

A než vám rád odpovím svůj názor na vaše otázky, určitě bych zde podotkl, že i takovou tu ženu znám osobně i Já. A ne jako její s prominutím tohoto výrazu " obět", ale jako člověk před, kterým nemá absolutní zábrany mluvit otevřeně. A věřte nevěřte jim to opravdu vyhovuje, tyhle lidé se umí zamilovat, ale vyhrávají u nich zcela jiné atributy, ba dokonce láska není pro ně to co staví jako přednost, ale dodatek k něčemu. Ani se nechci a nebudu domýšlet proč to tyto ženy mají takto, ale není to předmětem vaší otázky.

Když se přímo zaměříme na vaše otázky...

1) Ona to neví? Nebo to nechce vědět?

Ví a dokonce si to tito lidé a nejen ona dobře uvědomují! A většinou jak popisujte " SMS přítele ", tak dle toho jí vůbec nevadí, že je komediant.. naopak, protože ona nehledá vážný vztah, či zázemí ona hledá zábavu a vše ostatní, jenom né to co vy... Kdyby on ji teď nechal, vězte že budete hnedle na první příčce.. plus to, že se s vámi vyspala na poprvé svědčilo ihned, že zcela není něco v pořádku...

2) Proč vás tak ponižuje?

Je opravdu smutné když někdo někoho slovně napadne a uráží. Ano je to sice lepší, než dostat klackem, ale pořád se jedná o určitý tip agrese a zatím většinou je to, že paní měla potřebu si vyhranit především svoji osobu a ochránit se, udělat určitý obal.Proč by měla být zticha a nechat to dojít k tomu, aby se nerozebrala její chyba, no nejlepší obrana je útok a žena ji ovládala opravdu bravurně, když vidím co to v vás zanechalo. Ale určitě není dobře, když se nikdo k nikomu chová povýšeně a namyšleně, není ani dobré, když se někdo chová necitelně a necitně,

Ale určitě není dobré, když má paní " dvojí metr " a s lidmi, odnichž něco očekává, jedná jinak než s lidmi od nichž neočekává nic.! Ale proč ponižovala vám nepovím neznám ji, nemohu posoudit, ale každopádně je to věcí mnoho faktorů. Může se jednat i o pocit méněcennosti s její strany, kdo ví věcí je mnoho.

3)Co jsem ji udělal? A co mám udělat?

Především jste udělal špatně to, že jste kývl na to, že ji odvezete a seznámíte se. Měla chápat, že vám je to zcela nepříjemné a vy jste neměl jen proto, protože jste přeci chlap dělat gesto... Paní především už měla mít vyřešeno, myslím, že jste se stal jen jejím milníkem takový přechodník pro ní. Jsou lidé, kteří to dělají běžně, smutné, ale bohužel.

Co máte dělat? Určitě víc nic, než jste doposud udělal, myslím, že stojí v přední linii otázky proč bych to vše měl postupovat znova, trápit se a vše kolem. mám chuť se znova ponižovat apod? myslím, že nemáte a s paní by to dopadlo stejně věřte, připomínám paní, kterou jsem zmiňoval výšše jim to je jedno a udělají to znova. Sami oni jsou v začarovaném kruhu.

4) jak se cítí ona? Vadí ji rozchod? Bolí ji to? Může být tak chladná?

Myslím, že zcela chladná není.. Každý člověk má v sobě určité receptory, které ho dostanou a srazí na zem. Myslím, že i pro ni to není jednoduché to sdělit, ale vysvětlení tak jak by se líbilo vám k pochopení nehledejte,...

Myslím, že rozchod ji nebolí, ale určitě ji to mohlo bolet, protože buď mě spravedlivý a je jen ve hvězdách co vše se ji honilo hlavou mohla být sama dost ve vypjaté situaci apod... nebo prostě přitahuje ji více, nebo je snadno manipulovatelná a další.. I když mi přijde, že v tom nejste jen vy a sms přítel. Myslím, že paní bude i zcestovatělá...

Opakovat vztah by naprosto nemělo význam nemohlo by zde dojít k respektování jeden druhého a vlastně od samého začátku jak zde píše dejavu, opravdu nebyly karty na vaší straně a vše by bylo do budoucna špatně, ze samého začátku takové jednání apod... no není to určitě žena pro život... takže ne NEMÁ TO CENU,

JSTE SYMPATICKÝ CHLAP A JAK KOUKÁM HODNÝ A DOBROSRDČENÝ, TAKŽE VÁM DOPORUČUJI TO PO ČASE INVESTOVAT DO ŽENY, KTERÁ TO OPRAVDU OCENÍ A BUDE SI VŠÍMAT VAŠICH VŠECH KVALIT, NEBUDE SI HRÁT A VYUŽÍVAT VAŠICH CITŮ, BUDETE SPOKOJEN A NA TUTO PANÍ BUDETE MYSLET POUZE S ÚSMĚVEM. TO HEZKÉ VÁS JISTĚ URČITĚ JEŠTĚ POTKÁ. Určitě bych byl opatrný pro příště jak si někoho tak rychle připustit k tělu a všemu dal čas k poznání a pochopení nestačí jedna noc nebo pár víkendů, a základy musí člověk poznat, ale hned to nejde.

A pak zda jste DEBIL?

Ne nemyslím jsi že jste stížený debilitou, takže určitě nejste)

Přeji Vám mnoho štěstí v dalším životě a hodně sil se vyrovnat s tímto...

Krásný den s přáním Tomáš

Ohodnoceno: 4x

Od: gio
Datum: 20.10.12 10:11

Opravdu vsem moc dekuji za prispevky... pomaha to.

Datum: 20.10.12 10:42

Ještě mne něco napadlo, asi je to úplně mimo, ale mám jednu skvělou kamarádku, moc hodnou, která dostala teď ťafku od života, rozvedla se, je o něco mladší než vy. Asi je to naprosto nevhodné, ale pokud byste si dal někam inzerát, pošlete mi na něj odkaz vnitřní zdejší poštou, já bych jí ho poslala. Přijde mi, že byste se k sobě hodili, ať už jako přátelé, nebo něco víc. Nemohu říci, jestli vám odepíše, nemohu odhadovat, že i ona by se vám třeba líbila, ale zkusit by se to mohlo. Každopádně to může být další člověk, se kterým si můžete vyjet na výlet, do kina, zatancovat si nebo popovídat a není to žádná mrcha.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.10.12 14:39

Klidne, dekuji za navrh.

Tady je nova docastna email kterou jsem nastavil jen pro vasi odpoved. Jak se jednou spojime tak ji smazu.

2373dejavu@seznam.cz

Moc dekuji

Datum: 26.10.12 01:14

Rad bych Ti Tomasi podekoval za tvuj prispevek. Opravdu jsi to vystih velmi dobre.

Proste zkazena mrcha - takova skoda, ale diky bohu ze se to stalo tak brzo. Neumim si predstavit kdyby se to stalo za 3, 10 let. To by me asi zklamalo o moc vic.

Vse je ke vsemu dobry.

Jeste jednou Ti dekuji za tvuj cas a pomoc.

G

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.