Jak se zalíbit dnešním holkám?

Od: Datum: 19.10.12 20:08 odpovědí: 10 změna: 21.10.12 06:54

Zdravím Zajímalo by mě jak se zalíbit dnešním holkám v mém věku (13-16 let), pokud nejsem šampón ani extra svalovec? Podle mě v tomhle věku je lepší být nezadaný, ale zajímá mě to ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.12 20:16

Musíš znát všechno o Justinu Biebrovi :D :D Musíš si zpívat jeho písničky atd... :D :D :D Na to chytíš každou třináctku a čtrnácku :D

Ohodnoceno: 2x

Od: axlik*
Datum: 19.10.12 20:32

Pěkně :D :D ovšem je to fakt :D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.10.12 20:16

Normální holka ocení právě to, že nejsi šamponek ani svalovec. Na takové berou jen jisté druhy slečen, většinou rádobymodelky:)

Buď svůj, na nic si nehraj, choď čistě a pěkně oblečený (žádné vytahané kalhoty), a pokud máš dar být zábavný, využij toho. Smích sbližuje;)

doplněno 19.10.12 20:19:

Co na tobě vypadá "magorsky"?

Od: pepsina*
Datum: 19.10.12 20:18

Být zábavný prý být umím, ale bůh mi bohužel nenadělil na kráse :D Vypadám jak magor *zed*

Od: axlik*
Datum: 19.10.12 20:33

Chytrá holka ocení to co máš v hlavě před tím jak vypadáš, tak se toho drž a najdeš takle tu nejlepší

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.10.12 20:17

Být svůj, sečtělý, mít vlastní názory, neškodí ani "mít něco v hlavě".

Od: nikcaneumannova*
Datum: 20.10.12 14:10

Určitě se hodí mít něco v hlavě, nemluvit pořád jen sprostě, být ohleduplný a hlavně být svůj..

Od: krkovicka*
Datum: 21.10.12 01:07

Jak se zalíbit.Dost často si holky rády povídají a dost se i chlubí.Ví moc dobře že na hezouna nemají a dost často pouze o něm sní.Nemusíš být ani blonďák s modrými kukadly.Ale naopak měj se rád.Choď upravený,čistý,tajemný oči,málo vyřecny(tajemnosti přitahují) neplivej na zem a pozdrav každou holku na chodbě.Ukaž zuby-úsměv a zeptej se občas zda některá nepotřebuje pomoct.Holky taky mají rádi obranáře.Takže až některá pipina si bude utahovat s Marušky že má okuláry,zastaň se jí.Buď nad věcí a stačí když budeš jen lehce rozeznatelnej než ostatní.Právě díky kladným vlastnostem gentlemana.

Od: askmenow*
Datum: 21.10.12 01:34

Osobností a upřímností. Když ukážeš sebe samého, dříve nebo pozdějoi se najde holka, kterou to zaujme.

Když budeš něco hrát a do něčeho se stylizovat a různými fintami se snažit některé zalíbit, možná se ti to povede rychleji. Ale rychleji ji taky ztratíš, protože pozná, že ti to není přirozené, že se jí zalíbil někdo, kdo po chvíli vlastně vyprchal.

Takže se nezatracuj, věř si a buď sám sebou. Ono to přijde!

Datum: 21.10.12 06:54

Jen čučím!*ee* Ještě nikdy jsem si nevybírala šampón podle toho, jak je krásný. Hlavně, když dobře myje. A že vypadá jako magor? Nevadí, za chvíli se stejně spláchne do odpadu! :D Jaga.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.