Zdrojový kód pro komerční použití

Od: Datum: 31.01.13 15:17 odpovědí: 1 změna: 31.01.13 15:28

Dobrý den,

mám tři malé otázečky.

Lze pro KOMERČNÍ využití používat zdrojový kód pro tvorbu virtuální fotografie? - http://www. openstudio .fr/ jquery -virtual-tour/
Jedná se o licenci GPL, tak tam by neměl být problém, že? Ale pro jistotu se ptám.

Za druhé, zda mohu pro komerční využití nabízet tvorbu videoprezentací, které budu ukládat na server youtube? Pokud ne, který jiný videoserver by na to šel použít?

A poslední, nevíte, jak pro eshop vytvořit "základní" nákupní řád? Asi je to blbá otázka, ale prostě něco tam být musí a já nevím, jak to sesmolit. Jen nějaký vzor, díky. Ale spíš mě zajímají hlavně ty první dvě otázky.

Hezký den přeji.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.13 15:28
 
avatar

Jak to přesně je, to se dozvíte z licenčních podmínek dotyčného programu. Ale pokud je to tak, že nebudete šířit samotný kód, ale výsledek své práce vytvořený pomocí toho kódu, tak je to v pohodě.

Myslím, že pokud vytvoříte pro někoho prezentaci, tak ji předáte zákazníkovi a ten si s ní už udělá, co bude chtít. Respektive záleží na dohodě se zákazníkem, jestli bude chtít výsledek na youtube nebo redtube nebo někam úplně jinam.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.