Jak mu naznačit, že se mi líbí?

Od: Datum: 19.10.12 17:15 odpovědí: 7 změna: 20.10.12 18:10

ahoj lidi ve škole se mi líbí jeden kluk ale strašně se to stydím mu řict ani nevím estli mě má on rád navic je to fakt divny dneska sme měli koncert a celou dobu se na mě otáčel i kámošky si toho všimly

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 19.10.12 17:24

zeptej se ho,jestli umí česky,možná na to zareaguje,nebo se klepne do čela a pošle tě někam

Datum: 19.10.12 17:50

Rád tě asi nemá, to se projeví až časem. Ale třeba mu jsi sympatická. Můžeš začít od úsměvů, pokývnutí hlavou, gesta, nějak mu naznačit, že sis všimla jeho zájmu.

Asi je lepší, aby přišel on jako první, je trochu divné, aby děvče klukovi říkalo, že se mu líbí.
Může se taky stát, že se stadí ještě víc, než ty. A to musíš poznat sama a chytnout příležitost za pačesy.

Ohodnoceno: 2x

Od: askmenow*
Datum: 19.10.12 21:41

Ahoj,

vůbec mu nemusíš přeci ŘÍKAT, že se ti líbí. Stačí, když mu to budeš dávat najevo. Občas úsměv atd., nebo se odhodlej a někam ho pozvi. To je celkem jasný signál. A pokud půjde a bude spolu sami, aspoň se lépe poznáte.

Datum: 19.10.12 23:07

Ahoj... ve 13:37 se tu ptáš, co máš dát svému klukovi k narozeninám a o necelé 4 hodiny se ptáš, jak máš klukovi naznačit, že se Ti líbí...

Pokud se jedná o stejnou osobu, tak v tom máš trošku hokej a zřejmě přání je otcem myšlenky... tedy, že chceš aby byl Tvůj kluk a zatím, není...

Pokud se jedná o dva různé kluky, tak ten první bude mít určitě velkou radost, až k narozeninám dostane informaci o tom, že se Ti líbí nějaký jiný...

*haha*

Od: marushka*
Datum: 20.10.12 17:29

hele na tohle se ptala kamarádka jí se nechtělo dělat si tu ůčet tak sem ji tu půjčila ten můj jo

Datum: 20.10.12 17:50

A podle čeho to máme poznat? Takhle to na první pohled vypadá, že si z rádců děláš legraci.

Datum: 20.10.12 18:10

Taky jsem si toho všimnul a souhlasím. Pokud chce tvoje kamarádka upřímnou radu, musí být upřímná nejprve ona sama. Tady se poradí, ale nikdo z nás nemá radost z toho, když si z něj tazatelé dělají dobrý den.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.