Nejistota pri kousnutí klíštěte

Od: Datum: 19.10.12 13:58 odpovědí: 8 změna: 19.10.12 20:32

Zdravím Vás,

nejsem si jistá zda mne kouslo klíště,nebo to může být jen rozškrabaný pupínek.Prosím poradte mi :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.12 14:00

neměla bych, ale musím *zed*

Od: slunickonika
Datum: 19.10.12 14:03

díky,opravdu mi to pomohlo :( při mé panické hrůze z doktorů a klíštat :(

Od: mowla*
Datum: 19.10.12 14:01

Ranku umej a vydesinfikuj a nech ji tak...

Pokud by se ale v průběhu několika týdnů okolo dělal zarudlý flek, zajdi si k doktorovi - testy se stejně hned udělat nedají...

doplněno 19.10.12 14:04:

Aháááá - původně tu nebyla fotka...

No - tak tohle důkladně vyčistit a vydesinfikovat a nejlíp aspoň na pár dnů zalepit - a URAZIT tu PAZOURU, která škrábala...

*zed**smich*

Datum: 19.10.12 14:11

Pokud vás kousne klíště, tak zarudnutí se objeví do týdne a zvětšuje se. Měla jsem to několikrát a vždy mě lékař přeléčil antibiotiky. Máte to hodně rozškrábané a i zapálené. Já bych se raději obrátila na lékaře a to co nejdříve. Podle takové rozškrábané velké rány se už nedá s přeností určit, zda vás kouslo klíště, nebo jste si rozškrábala pupínek, či malé znaménko.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.10.12 14:20

Lékař poradí nejlépe.Sám jsem podlehl borelioze,když už příznaky volaly do nebe,od doktorky jsem dostal za pár mililitrů krve antibiotika a výsledek se dozvěděl za 14 dní.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.10.12 17:50

Nelíbí se mi ten řervený flek okolo, to vypadá právě jako borelióza. Na nic nečekej a v nejbližším možném dni švihej za doktorem, neléčená borelka dokáže napáchat velké škody.

Strach budeš muset jednou holt přemoct, kvůli vlastnímu zdraví.

Datum: 19.10.12 18:05

Boli vas to?vypada to pri nejmensim na zanet.

Od: slunickonika
Datum: 19.10.12 20:32

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.