Nemůžu vystát kuřačky

Od: Datum: 19.10.12 10:47 odpovědí: 21 změna: 20.10.12 22:36

Zdravím. Mám problém, že se nemůžu přenést přes to, když nějaká holka kouří (samozřejmě myslím cigarety). Chodím třeba kolem školy a na boku budovy vidím skupinu holek jak kouří. Některe jsou moc hezke, ale když vidím, že má v ruce cigaretu, zatmi se mi před očima a pomyslim si: blbá krá.a. Už se mi i stalo, že o mě 2 kuřačky měly zajem. Jedna se mi líbila, ale ten odporný zápach a věčné odbíhání ven jsem nemohl snést. Snažila se kvůli mně přestat, ale dlouho to nevydržela a byl rozchod. Je to jak vypínač. KOUŘÍŠ = NECHCI TĚ. Krom toho, že odporně smrdi jsem taky četl, že nikotin negativně ovlivňuje chuť na sex. Proč to proboha ty holky dělaj?

Nepište mi posim, že si teda mám vybírat mezi nekuřačkami. Vtipy, že mám ke kouření nabídnout něco jinýho taky ne. Spíš mě zajímá jestli mě chápete nebo jestli to máte taky tak. Dík.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.12 10:54
avatar

Myslím si, že vztah dvou lidí je o něčem jiném, především pak o toleranci. Takže problém není v těch kuřačkách, ale v tvé hlavě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 19.10.12 11:05

Chceš je předělat, vychovávat? Nechceš, neber, nikdo ti je nenutí, neřeš je. Já nemám rád tlusté maso, kosti...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.10.12 11:10
avatar

Já nemám ráda opilé muže. Proč to proboha ti muži dělají, pak taky strašně odporně smrdí. Řeším to tak, že si jich nevšímám. Tlusté maso nejím taky a řeším to tak, že ho nejím. Takže, abych odpověděla na závěrečnou otázku, tento problém nechápu.

doplněno 19.10.12 11:11:

Tedy, to maso nemám ráda taky, takže ho nejím.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 19.10.12 11:24

Naprosto to chápu. Mně kuřáci také nesmírně smrdí a s kuřákem bych nebyla. Tolerance je ve vztahu věc důležitá, ale nemůžeme být s někým, kdo je nám odporný.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.10.12 11:29
avatar

Ano, mám to taky tak (respektive měl jsem, když jsem si vybíral, teď už mám vybráno :) ) Ony ty holky si neuvědomují, že tím, že kouří (cigarety), tak tím přicházejí o šanci protože odrazují ty nejlepší kluky *placni*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.10.12 12:05
avatar

No to jste mě rozesmál.*smich*Jak jste na to přišel ,že odrazují ty nejlepší kluky?Dle sebe?*zed*Samochvála smrdí!

Pro tazatele.Tak si jich nevšímej a vybírej jinde.Myslíš ,že ty nemáš žádnou chybu ,co když tě budou odmítat kvůli nějaké hlouposti?Která se nebude líbit jim.Neboj oni s tím časem seknou.Hlavně v těhotenství.Tedy jestli mají rozum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 12:19
avatar

Pochválil jsem tazatele, to se snad smí, ne? :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 19.10.12 11:32

Já tě chápu, i když já to tak nemám. Každý jsme nějaký. Mě se zas nelíbí, když jsou holky zmalovaný jak štětky *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 11:36
avatar

odříkaného chleba největší krajíc taky nerad vidim babu s cigeretou v puse říkám si že je to jak olizovat popelník s tejden starejma vajglama přesto sem si před léty našel přítelkyni co sem tam kouřila ale podařilo se jí přestat a sem s ní dodnes ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 12:21
avatar

Já tě chápu, ale nechápu proč to proboha řešíš?! Prostě se s kuřačkama nebav, nechoď s nima a bude hej tobě i jim ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: patriktorri*
Datum: 19.10.12 12:40

Úplně Vás chápu a nemyslím, že byste měl něco s hlavou.

Kouření je mimořádně odporný zlozvyk, který ničí svého uživatele a obtěžuje celé okolí. S ženami, které kouří (už) nechci nic mít a mužským kuřákům se pokud možno vyhýbám. Nechtěl jste to slyšet, ale skutečně Vám nezbývá, než vybírat mezi nekuřačkami. Je to prostě jedno z kritérií. Tak jako byste nechtěl třeba ženu hloupou, prostě nechcete ženu, která kouří cigarety. A proč to dělají? Právě z hlouposti. Ve velmi mladém věku se stanou závislými a už se z toho nedokážou vymanit i když dobře vědí, že udělali obrovskou chybu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 12:57
avatar

A?

Já kuřáky taky nemůžu vystát, takže jsem vždycky chodila s nekuřákem. Hnuí se mi olizovat popelník. Takže jsem spokojená i já, i kuřáci, kterým nic nevnucuji.:)

doplněno 19.10.12 17:56:

Totak - jojo, přesně tak;) Ono i chlapa to enní nic sexy, ale u holky je to fakt hnus... a to jsem kouřila, a jesště dnes se biju do hlavy, jak jsem byla blbá.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: totak*
Datum: 19.10.12 13:01

To jste mě předběhla o minutku, zrovna jsem se chystal napsat že ženská má vonět a né smrdět jako hospodský popelník a ono už to sem naskočilo

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kareljeden
Datum: 19.10.12 13:57

Tento "vypínač" mám také.Také ho mám pro ty,které holdují alkoholu či jiným drogám. Je to normální,protože nekuřák cítí kuřáka na sto honů. Jinak kouření je určitý zlozvyk podmíněn často velkou závislostí,takže není legrace se ho zbavovat.Ale!...jde to snadněji něž alkoholismus či drogová závislost. Proč to píši? Vybírej si dívky,které jsou prosty těchto zlozvyků a závislostí.Kouření ,a nejen ono,je často taková zástěrka,která dotyčnému pomáhá vyhnout se určitým nepříjemným emocem(pocitům),které často souvisí s nevyřešeným problémem v jeho životě. Ano,jsou krásné dívky,které pouští obláčky dýmu z úst,ale časem se to podepíše na jejich zdraví,takže jejich pleť v obličeji bude mít časem nezdravou popelavou barvu,zuby budou žluté a prsty rovněž...a budou smrdět jako když jdou od táboráku či pálení čarodějnic. Důležitá věc je to,že je zbytečné se je snažit předělávat.Nech je být,protože pokud nebudou sami chtít s tím skoncovat,tak ani sám anděl archanděl s nimi nehne. ;) Je spousta dívek,které nekouří a nemají potřebu se "vykalit" každý týden na pařbě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axlik*
Datum: 19.10.12 14:28

Mám to stejně a s kuřačkama se ani nebavím, je hned jasné, co má ta holka v hlavě, plně tě chápu ;) moderní je nekouřit ..

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wheee345
Datum: 19.10.12 15:00

Mam to stejne tak. Koureni a chlastani je chovani typicke pro spodni vrstvu spoelcnosti. Pred 10ti lety jsem jednu docela fajn holku kuli koureni opustil a presne se to potvrdilo. Z docela hezke studentky se stala manualne pracujici zena ve fabrice, udelala si 2 deti s chlapem se kterym pak mela konflikty a rozesli se, pak mela dalsiho chlapa ktery ji bil. No a cigaret se nevzdala. Proste z pruseru do pruseru, bez premysleni o nasledcich, stejne jako kdyz poprve sahla po cigarete. Navic, neverim nikomu kdo ma nejakou fyzickou zavislost. Problemy clovek musi resit tim ze vyresi problem, ne ze sahne po cigarete, lahvi nebo strikacce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonymkas*
Datum: 19.10.12 15:59

Hm, tak tyhle typy máme ve třídě. Jsem v devítce, a teď od nás hodně lidí ze třídy začalo kouřit. Vadí mi to hlavně u holek, mých kamarádek, které pořád jenom kouří. Asi se chtějí zviditelnit nebo co, ale mě to připadá spíš dětinské, když si vykračujou po ulici s cigárem v hubě.Cožpak si nemůžou najít jiný způsob, jak na sebe upozornit? Mě by to taky spíš odradilo, kdybych byla kluk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: skji99
Datum: 19.10.12 18:28

Já nevím, ale já bych třeba s klukem, co kouří nechtěla chodit. No hlavně záleží na věku, ale mně příjde děsně trapný, když ti pod 19 let kouří. Dneska je to prostě IN a nikdo s tim nic nenadělá. Ty holky kouří, protože kouří kluci no a pak se lépe sblíží, nebo já nevim... Je to jednoznačně věc názoru...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.12 21:45
avatar

Ano, je to jeden z prvků, které člověka přimějou se "rozhlídnout jinde"..

Na druhou stranu, jedna kouřila dost, ale doma ne, tam bylo pro změnu zahuleno od jejích rodičů, kteří kouřili oba. Ale v podstatě mi to až tak moc nevadilo, takové solidně načichlé hadry a věci od lidí, co vysedávaj v hospodě, sou mnohem horší. No a u jiné jsem nechápal, jakto, že nebyla vůbec nikdy ani trochu cítit kouřem - samozřejmě jako vyléčenej nekuřák to cejtím na sto honů, ale u ní nikdy, jakmile to típla, byl z ní 100% nekuřák *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 20.10.12 21:49
avatar

"jenicek", nedivím se Vám. Pohled na hezké mladé stvoření s cigaretou není pěkný, ale myslím si, že to platí i pro mladé chlapce. Je lepší, když člověk nekouří vůbec. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 20.10.12 22:36

Raději ať kouří teď a možná přestane než když už bude vztah na tvrdo a začne kouřit to by bylo horší popř. by nekouřila cigára a chodila kouřit jinde a ...:D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.