Seznámení na hokeji

Od: Datum: 18.10.12 19:05 odpovědí: 4 změna: 18.10.12 20:48

Dobrý večer, chtěl bych znát váš názor. Já totiž často chodim na hokej a potkávám tam fajn holky, tak bych chtěl vědět zda se jde seznámit i na hokeji,


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 18.10.12 19:09

Dobrý večer.

Určitě ano. Seznámit se dá kdekoliv, tak proč ne na hokeji. Pokud baví hokej Tebe i ty holky, tak pro začátek máte společný zájem a tedy i případné téma k hovoru.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 18.10.12 20:35
avatar

Seznámit se můžete takřka všude, někdy i značně kuriózně. Nejen na taneční zábavě, nebo v restauraci ale třeba i ve vlaku, při sportu, ve škole, v práci, dokonce i v kostele nebo na hřbitově.

A jak už psala Ron, když je děvče na hokeji, asi ji tento sport baví a bude fanynka. A hned máte téma k rozhovoru. Což je moc prima. Lepší, než se nutit do konverzace o správném pečení buchet či pletení svetru norským vzorem, vy začnete hned o domácím klubu, o soupeřích, trestných minutách, gólech.

Ani nevíte, jaké máte štěstí - možnost najít si pěkné děvče a navíc ještě se společnými zájmy. Tak do toho! Jaga.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 18.10.12 20:38
avatar

:)na hokej chodím 35 let a zatím jsem se tam s žádnou holkou neseznámil. ale asi to bude tím, že mě zajímá ten hokej. samozřejmě přeji hodně štěstí. jen pozor, aby ta holka "nepatřila" hokejistovi. . .

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.10.12 20:48
avatar

Dobrý večer. Jasně, že se jde seznámit i na hokeji. Je to naopak, super příležitost! Kontakt se dá navázat naprosto nenápadně a přirozeně, zvlášť pokud patříte mezi chlapce stydlivé. V zápalu fandění prohodit pár slov...a než hokej skončí, znáte jméno vybrané slečny, či kontakt na ni... Tak už se zrodilo hodně vztahů a lásek. Naprosto neplánovaně a náhodně...Jen se toho nebojte a využijte každé příležitosti. Přeji hodně úspěchu.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.