Praskání v uchu

Od: Datum: 17.10.12 19:34 odpovědí: 4 změna: 17.10.12 21:35

Dobrý den, to jsem zase jáá. Od dnešního rána mi praská v uchu,... Mám tam nějakej tlak (maliinkej ) a nutí mě to furt jakoby praskat... Jakože když bych si neřekl, tak by to nepraskalo.. Ale když nějakým svalem jakoby vědomě něco udělám tak to praská a před tím ne.. Poradíte mi? (Když to nepraskám je to nepříjemné

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.10.12 20:05

A nemáš rýmu nebo nejsi nachlazený? To by mohlo být tím. V eustachově trubici, to je trubice, která propojuje střední ucho s nosem a pusou, máš podtlak, který se tímto praskáním snažíš vyrovnat. Nic vážného to není. Samo to odezní, již mnohokrát jsem to také tam měla.

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 17.10.12 20:30

Dobrý den.

Měla jsem stejný problém. Byla jsem na ORL, kde mi řekli, že to může být nachlazením, neprůchodností eustachovy trubice nebo od krční páteře. Nachlazená jsem nebyla, neprůchodnost eustachovy trubice se nepotvrdila. Doporučili mi, že pokud do týdne problém nepřejde, mám zajít ještě k zubaři. Naštěstí to přešlo. Doporučuji Vám tedy pár dní vyčkat a poté zajít na ORL.

Od: mikycz*
Datum: 17.10.12 20:53

Díky moc :)

Od: kolja
Datum: 17.10.12 21:35

Možná je ucpané mazem.Jděte k ušnímu a on vám ho vyplákne.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.