Jak překonat strach s mluvení z holkama

Od: Datum: 17.10.12 19:07 odpovědí: 3 změna: 17.10.12 20:22

Dobrý večer, potřebuji poradit, se mnou na školu chodí jedna holka, která se mi líbí, jenže je o 2 roky starší než já. A já se bojím, že mě odmítne, a navíc ani nedokážu překonat strach a promluvit si s ní. Poraďte prosím, co jí říct aby se neurazila.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paninkognito
Datum: 17.10.12 19:26

neurazi se urcite, maximalne bude polichocena, taky ti muze rict ze budete jen kamaradi, ale to se ti stane jeste mockrat (myslim vsechny moznosti), az budes starsi budes se min bat

Datum: 17.10.12 19:47

Odmítnutí od starší dívky se mi sice zdá dost pravděpodobné, ale to neznamená, že to nemůžeš zkusit. Čeho (kromě odmítnutí) se bojíš? Klidně s ní promluv.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.10.12 20:22

Strach překonáš jen tehdy, když budeš tu činnost, které se bojíš, dělat. Jinak to udělat nejde. Jako co hrozného se ti může stát? I když tě holka odmítne, tak to přeci nevadí. Přístě jiná tě zase neodmítne. Tak fakt z toho nedělej vědu, protože nakonec postupem času zjistíš, že na tom nic není. Zeptat se jí můžeš na cokoliv, nemusíš ji hnedka zvát na rande. Jen hodit řeč a uvidíš co a jak.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.