Sex ve třech - je sobec?

Od: Datum: 17.10.12 11:52 odpovědí: 32 změna: 01.12.12 16:10

Dobrý den,

poprosila bych Vás tady o radu. Chtěla jsem vyzkoušet přítelovu věrnost a napadla mě věc, že mu nabídnu sex ve třech s ženou. Čekala jsem odmítnutí, že mám rád jen mě a takové(já bláhová), ale on k mému překvapení souhlasil. To mě však zarazilo a po čase jsem začala i s variantou,že by ten třetí s námi byl muž... To jsem ovšem narazila, že v žádném případě neexistuje, že pouze z ženou...

Nechci tady komentáře typu to je hloupý nápad ověření věrnosti, to si z části taky uvědomuji, avšak třeba mi poradíte lepší...?

Píši sem proto, abych se dozvěděla, zda je sobec, když muže ne a s ženou ano, nebo zda to brát tak, že s nápadem jsem přišla já a on to dělá jen kvůli mě. Jinak toto opravdu není fake nebo dělání si z Vás legrace, myslím, že je to i celkem ze života...

Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ertl
Datum: 17.10.12 11:57

kdyby s tím přišla moje přítelkyně tak budu rád a spokojený :) ale chlapa navíc taky ne :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.12 12:01
avatar

Taky bych si dala trojku jen s ženou. Nebo s chlepem navíc, ale museli by oba zůčastnění být bi.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.10.12 19:58
avatar

No však víte.. zlaté pravidlo.. :D :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.12 12:01
avatar

Myslím, že pokud po něčem takovém opravdu netoužíte a měla to být jen zkouška, tak byste měla ze všeho honem rychle vycouvat.

Je dost velké riziko, že by taková zkouška váš vztah zničila, ať už by to bylo s mužem nebo ženou. Jinak žádný nápad k ověření věrnosti nemám. Radši bych to nepokoušela, i když svému partnerovi věřím, ale co kdyby ...;)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 17.10.12 12:01
avatar

Dobrý den. Dano, já bych to brala tak, že sex má být příjemná záležitost pro partnery, aby si ho užili. Takže je jasné, že z pohledu Vašeho muže je představa dvou žen přijatelnější a lákavější, než se dvěma muži. Můžete mu navrhnout, že to zkusíte jednou tak a po druhé tak. Měl by být schopen kompromisu, pokud to není sobec, jak říkáte. Je to čistě jen vaše soukromá věc a je na vás dvou, jak se domluvíte. Ale nedělala bych z Vašeho nápadu, či návrhu, žádné negativní závěry, ve Vašem případě.

doplněno 17.10.12 22:59:

Amadeus- na svůj názor máte právo Vy i já. Já se nevyjadřuji k tomu Vašemu, Vy dělejte totéž. To, co je kravina pro Vás, nemusí být pro tazatele, kterému byla moje odpověď určena atd...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.12 22:42

Právě jste řekla totální kravinu. Mužům, přinejmenším těm heterosexuálním, se představa přítomnosti dalšího muže při sexu hnusí. Naopak spoustě žen představa další ženy při souloži nevadí. Partner tazatelky zřejmě nabyl dojmu, že jeho milé by představa trojky s další ženou nevadila. Dokonce to sama navrhla, takže se nemá za co stydět, když se vyslovil pro. Není vůbec sobecké odmítnout druhou variantu. Jedno se líbí oběma, druhé jen jednomu. Je snad sobecké zamítnout to druhé? Ne! Sobecké je to druhé požadovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dery*
Datum: 17.10.12 12:06

Být se dvěma ženami naráz je podle mě sen snad každého muže Splnil by si tím svoje touhy, nedivte se.

Zaprvé - tohle není test věrnosti, protože vy byste byla u toho, vy byste to dovolila. Není to tedy žádná nevěra.

Zadruhé - pokud je čistě hetero, je jasné, že nechce být s mužem. Pokud ho muži nepřitahují, proč by do toho šel, když by z toho nic neměl, popř. se mu to hnusilo...

A zatřetí - buď mu věříte nebo nevěříte a v tom případě nemá váš vztah smysl. Věrnost se netestuje, ve vztahu musí být důvěra.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: ladaadal*
Datum: 17.10.12 12:07

Jestli to chtěl dělat jen kvůli tobě, tak to se musíš zeptat jeho, na to ti tady asi my neodpovíme. Jinak ale, že on chce s 2 ženami a nechce k sobě chlapa je docela typický. Je to tím, že chlapi se rádi kouknou na dvě ženský ale naradi koukaj na chlapa. Stejně tak i fůra žen si umí představit sex s dvěma chlapama, ale hnusí se jim cokoli s ženskou. A někomu to je prostě jedno. Od toho je vztah, aby si ti dva ujasnili, co komu vyhovuje nebo co se komu líbí a pak to mezi sebou vzájemně tolerovali. Proč jsi mu to nabízela, když to nechceš absolutně nechápu. Teď bude žít v naději, že bys do toho šla, to nebyl dobrej nápad. A věrnost? Jak jsi ji v tomto případě chtěla zkoušet? Jak bys zjistila, že to nedělá jen kvůli tomu, aby ti udělal radost? Nechápu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: sarkaona*
Datum: 17.10.12 12:22

Rozhodně test na věrnost muže neexistuje. Třeba to výjde teď a za půl roku bude situace naprosto jiná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.12 12:25
avatar

Dost ošemetné téma :) Každopádně dva "kohouti" na jednom "smetišti" je většinou o dost horší, než dvě "slepice" ... je to léty prověřená zkušenost *frajer*

Ohodnoceno: 4x
 
Od: patriktorri*
Datum: 17.10.12 13:25
Sex se dvěma ženami je vlhký sen každého muže. Kdyby jedna z nich byla jeho milovaná partnerka a ještě to bylo s jejím souhlasem, tak to je dva metry nad sedmým nebem. Z toho plyne, že máte doma normálního chlapa a že by to rozhodně nedělal s odporem, čistě kvůli Vám.
.
A že odmítá přibrat dalšího muže? To je jiná věc. Z toho by on sám nic neměl (není-li bisexuál). Udělal by to jen Vám pro potěšení. Tedy za předpokladu, že byste mu důkladně objasnila, že by to pro Vás bylo potěšení. Když to nechce připustit, opravdu je sobec. Na druhé straně takové sobectví je u mužů běžné. Velmi často mají pocit, že svou partnerku vlastní a kdyby na ni nedejbože někdo jen sáhnul, vnímají to jako ponížení a narušení svého panství. To jim ovšem nijak nebrání dívat se a sahat na jiné ženy. Jen málokdo se dokáže nad tyhle věci povznést a těšit se z toho, že partnerce splnil sen, to znamená obecně být šťastný, protože je šťastný ten, koho miluje.
.
Poznámka: testovat věrnost partnera tím, že mu nabídnete ještě jednu ženu je vážně hloupost. Hloupější je už jen ten samotný nápad chtít testovat věrnost. Když milujete, důvěřujete. Doufám, že jste mu neřekla, že to měl být test.
doplněno 17.10.12 23:19:

Tak to tedy ještě poopravím: ... je to sen každého heterosexuálního muže. Spokojenost?

A ještě přidám pro tazatelku: jestli chcete, aby Váš vztah pokračoval, tak ať Vás ani nenapadne prozradit mu, že jste ho zkoušela. Tím říkáte "nevěřím Ti". V tomhle nedejte na rady žen, mají o mužském myšlení falešné představy. Jestli z toho chcete vybruslit, to znamená pohřbít to a už se k tomu nevracet, můžete říct něco jako "Miláčku, přemýšlela jsem o tom a příliš Tě miluju, než abych snesla, že se Tě nějaká jiná třeba jen dotkne. Zároveň si nedovedu představit, že by mohl být někdo lepší než ty. Jiného nechci. Už o tom nebudeme mluvit." Udělala jste chybu, ale ne nenapravitelnou. Každý se pořád učí.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: prochy35*
Datum: 17.10.12 16:22

Ale no tak, každého?.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 17.10.12 16:33
avatar

Každého ne. Jen 96-ti % mužů *smich*

doplněno 17.10.12 17:52:

Prochy35 16:52h.: Statistická odchylka *smich*

Případně vyjímka potvrzující pravidlo.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prochy35*
Datum: 17.10.12 16:52

no a mě :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ducati996*
Datum: 17.10.12 16:43

Nedávno jsme se o tomhle bavili s přítelem. Řekl mi že by se nedokázal dívat na to,jak s námi spí ještě další muž,ale s ženou si to dokáže představit. To plně chápu,protože já bych taky radši připojila muže než další ženu se kterou bych se musela ,,dělit,,. :-D Ale shodli jsme se na tom, že zkušenost by to byla docela zajímavá,ale ani jeden to nechceme podstoupit. Kdyby jsme byli nezadaní,tak ano. Ale oba stojíme za tím,že třetí člověk do vztahu nepatří - pouze náš názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: askmenow*
Datum: 17.10.12 17:29

Omlouvám se, ale ano, musím na začátek podotknout, že to byl hloupý nápad. Nejen proto, že ve vztahu by měla panovat důvěra )a tedy by testy neměly být třeba), ale hlavně proto, že to, co jste vytvořila, NEBYL TEST VĚRNOSTI. Ve chvíli, kdy jste mu to nabídla to bral jako něco, co chcete i vy. Pokud má pár sex s další osobou a oba z páru to chtějí, zcela logicky to není nevěra. On tedy neudělal nic proti věrnosti. To jen vy jste navrhla něco, co jste nechtěla, ale on, protože vám (narozdíl od vás, že?!) věří, souhlasil, nehledal za tím žádnou nefér hru ani lest.

Máte nyní tyto možnosti: a) říci mu pravdu a omluvit se, b) říci, že jste si to rozmyslela a že už o to nestojíte, c) podstoupit to (a riskovat, že vám pak šibne, když to berete jako nevěru). Volba je samozřejmě na vás.

K tomu, zda je či není sobec, když to připouští s ženou, ne však s mužem: Nelze odpovědět jednoznačně ano nebo ne. Proč? Proto že: 1. Zdravý a rozumný řčlověk pozná, kdy se blíží něco, co by mu mohlo vadit a pokusí se to včas odrazit. Tím myslím, že možná by ho trápilo, kdyby vás viděl s jiným mužem, možná by to taky bral jako nevěru, kdo ví... Možná je na to prostě moc žárlivý. Prostě ví, že by to nějak narušilo váš vztah a proto raději odmítl. (Sex s ženou by takto samozřejmě nebral a myslí si, že ani vy ne, vždyť jste ho sama navrhla.) 2 Muži jsou přirozeně méně otevření homosexuálnímu chování, než ženy. Pro ženy je mnohem běžnější být si tělěsně blízké i v normálním životě (kámošky se chytí za ruce, více se objímají, častěji si dávají pusu atd.) a zároveň většinou nemívají vyloženě odpor k sexulním praktikám se ženou. Muži to častějimívají tak, že je to pro ně něco odpudivého a nemyslitelného. Nahého chlapa v posteli by nepřežili. (Představte si přímku, na jedné straně je homosexualita, na jedné heterosexualita, uprostřed bisexualita. Ženy se pohybují mnohem častěji kdesi v prostoru mezi bisexualitou a heterosexualtou, než muži.)

Závěr si udělejte sama.

Dle mého byste nyní měla hledat, kde je chyba. U zrcadla.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: er*
Datum: 17.10.12 18:19

Najděte pohlednou kamarádku, kterou partner nezná. Zařiďte náhodné setkání, kdy by přítele oslovila a potvrďte si jeho věrnost.

Buď si potvrdíte jeho věrnost nebo to neskončí dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.12 18:23
avatar

Nemá třeba zavolat do rádia, jak dělají ty testy věrnosti?

Proboha, je to trapné takhle na někoho šít boudu... buď tazatelka příteli věří, nebo ať se s ním rozejde, když tu důvěru nemá.

doplněno 17.10.12 19:53:

Jojo, mám dojem, že jsme slyšeli stejný díl.*placni* A nedivím se, takhle si mě přítel prověřovat, tak si o něm budu myslet něco hodně ošklivého. Nechápu lidi, co to dělají, následky si pak nesou sami.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladaadal*
Datum: 17.10.12 19:47

Do rádia? Dobrý nápad. To jsem jednou poslouchal. Holka si chtěla prubnout věrnost, z rádia zavolala moderátorka a básnila do telefonu jak zamilovaná puberťačka. Když po čtvrthodině usilovného přemlouvání chlap neustoupil, s tím, že je zadanej, prozradili mu o co jde. Jediné, co z kluka vypadlo bylo, ať si ta kr...va přijede pro hadry a táhne z jeho baráku.

A udělal dobře. Co to je? Prověřovat věrnost? Buď věřím nebo ne. Nic mezi neexistuje. Jakmile prověřuju, už nevěřím a nemám v tom vztahu co dělat.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 17.10.12 20:00
avatar

Jezuskote, to byl ale nápad za všechny peníze. Proč by na to váš přítel nepřistoupil, když mu tu druhou slečnu naservírujete rovnou do postele. To není žádná zkouška věrnosti. Kromě toho, věrnost nelze vyzkoušet. Můžete je doufat, že je vám přítel věrný, můžete mu jen důvěřovat, ale to je tak asi všechno, co můžete dělat. Jinak dost nechápu současný trend v sexuální oblasti - proč tolik párů touží po sexu ve třech, čtyrech a kdoví jakém ještě počtu, když to dost často končí rozchodem? Jako nezlobte se na mě, ale dívat se na manžela (ve vašem případě přítele), jak si užívá se jinou, tak to by do mě vjela leda zlost a žádná vášeň. No nakonec to udělejte tak, že ta druhá bude lesbička a chlapi ji nic nebudou říkat, v tomto případě by váš přítel ostrouhal... Jinak mě nenapadá, jak z toho ven. Já bych se ale na takového člověka asi už hleděla z jiného úhlu a poopravila si na něho názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.12 20:01
avatar

Dano, můžete mu říct, že by toho muže vybíral on :)

Každopádně to s věrností nemá nic společného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 17.10.12 22:01

Kupte si spolu robertka nebo nějaké erot.pomůcky a to si nedělám legraci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 17.10.12 22:05
A co pár hledá pár?Pak byste byli spokojeni oba.Myslíte že ustojite pohled na něho a jinou?Nebo naopak zda to svede on?Řeknu to jasně a jednoznačně.Ujistěte se o jeho věrnosti jinak.Tady jde pouze o fyziologický pud-sex,to nemá z nevěrou nic společného.Záleží jak kdo to bere.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.12 21:49

On není sobec,já bych to asi taky nesnesl se dívat na to jak mi milovanou partnerku soul... někdo jiný,v opačném případě by to mohlo být.Muži to takhle mají. bohužel .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smile*
Datum: 31.10.12 19:04

ja si myslim,že ačkoliv to bude hloupost ale nebrala bych to tak vážně,ja taky jednou plácla čirou náhodou že sex ve třech a přítel mi řekl fajn ale s pěknou holkou a ja mu uraženě řekla že neexistuje,jake by mu bylo kdybych já měla neco s jinym mužem,od te doby byl klid ale pak me zato poštuchoval,jako ono to je tak,že neni dobry napad o tom vubec mluvit pokud se to nemyslí važně,ja bych řekla že pokud chce sex s ženou řekni mu jak si to myslela,a jak to citiš...jak bude mit neco proti normalně ho pošli někam :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.12 19:21
avatar

Když už zkoušet tak jedině sólo aby to ten druhý nevěděl.Zkoušet věrnost je pěkná hloupost, já bych z toho vycouvala a obrátila to v žert.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: druhysatnik
Datum: 01.11.12 00:38
Nabidnout chlapovi trojku s dalsi zenskou je jako:
- zeptat se zenske, jestli by radeji chtela jednu skrin plnou satu nebo dve skrine ...
- jestli by radeji chtela dostat penize na jeden par bot nebo na dva
- zeptat se hladoveho, jestli chce jeden rizek nebo dva
Chapes?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 01.11.12 16:26

můžete být ráda , že manžel byl pro , protože se taky mohlo stát , že mu rupne v hlavě a bude si myslet , že vám nestačí a že nejste spokojená a máte ráda ženský .Aspoň jste zjistila , že je normální a má rád ženský a né chlapy .Dala jste mu nabídku a on ji přijal , dala jste druhou a byl proti na tom není nic sobeckého . Řekl bych , že váš záměr byl , přidat do postele ještě jednoho pána ,ale narazila jste , že manžel nechce .

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: essy
Datum: 01.11.12 16:31

Možná by bylo jednodušší vyzkoušet nějakou swingers party, tam byste si přišli na své asi oba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lulinka*
Datum: 01.11.12 22:17

Dobrý den milá neznámá,nevím co si pod tím myslet.Když jsou dva žena s mužem spolu oddaný,tak není potřeba vymýšlet nějaké "blbosti" se třetí osobou.Je to sice velké dobrodružství a každý by to někdy rád zkusil,ale já jsem jiného názoru než ti ostatní.Vůbec se mi to nelíbí,že se třeba můj manžel bude cicmat s jinou sprominutím "šlapkou".Je to podle mne nenormální,hnusné a podobné další výrazy které tu vyslovovat nebudu,protože bych byla hodně sprostá.Prostě se mi to nelíbí a ani já bych do takové špinavosti nešla,bůh ví co bych od té druhé osoby co by tam byla s náma chytila.Chytila bych nějakou kapavku či bych byla hiv pozitivní či syfilis a to bych tu třetí osobu já osobně "zabila".Stručně řečeno nezkoušela bych to být na Vaším místě a partnerovu věrnost bycvh vyzkoušela úplně jinak a ne tímto způsobem.S pozdravem Lucka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: c3po
Datum: 03.11.12 23:08

Jak otestovat věrnost muže: atraktivní žena přistoupí k jakémukoliv muži v aktivním věku a řekne mu, že je z daleka, že se na něj už nějakou dobu dívá, obdivuje ho, touží po něm a že před tím, než zase odjede a nikdy se nevrátí, s ním chce mít hned teď sex. Samozřejmě to udělá tak, aby to nevypadalo jako vtip, chyták, skrytá kamera, atp.

Muž okamžitě pochopí toto: můžu mít teď hned sex s krásnou ženou, kterou už nikdy neuvidím. To znamená bez vynaložení energie, bez zbytečných řečí, bez nebezpečí následků.

Každý muž takovou nabídku přijme.

Co to znamená? Že dostatečně nemiluje svou ženu a děti? Že je děvkař a zvíře? Ne. Znamená to jedinou věc: že je muž. To je všechno. Jestli si myslíte, že muž s vámi žije kvůli sexu a že nemáte nic jiného, co byste mu mohla nabídnout, může to být ve vašem případě pravda. Akceptujte muže takové, jací jsou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dolphin*
Datum: 01.12.12 16:10

Znám mnoho mužů kteří by do chlapa nešli jen z předsudku a myslím si, že se nechce dělit o Vás s jiným mužem. ;)za sobce bych ho nebrala..asi se jen bojí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.