Malé mapy na kůži

Od: Datum: 17.10.12 11:39 odpovědí: 6 změna: 17.10.12 12:38

Dobrý den,

je tady mladá maminka,která by mi poradila co se to mému kloučkovi mohlo ukázat na jeho kůžičce...*plac*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xxxx*
Datum: 17.10.12 11:40

foto

Datum: 17.10.12 11:49

Dobrý den. Přijde mi to, jako alergická reakce, ale nejsem lékař. Ten by Vám to řekl s jistotou.

doplněno 17.10.12 12:05:

Mohlo by to být i z mléka. Jestli kojíte, něco, co jste zbaštila, mu nemuselo "sednout"...

Ohodnoceno: 2x

Od: drejdl*
Datum: 17.10.12 11:58

Ano, s největší pravděpodobností alergická reakce. Důvodem může být prací prášek, zásyp, olejíček...

Ohodnoceno: 3x

Od: xxxx*
Datum: 17.10.12 12:24

děkuji za reakce...

Od narození se dokrmuje Nutrilonem,tak si myslim,že reakce na mleko by byla už dříve.

Do koupele přidavam Linolu a mažu jej Avirilem.Doktor nam přidal Vigantol po 2 kapkach denně pro lepší vstřebani vapníku do kostí.

Jídelníček dodržuji...

Už je to lepší tak uvidím jeste dneska co bude. Postupně uberu olejíček a uvidím:)

Od: meruzalka1
Datum: 17.10.12 12:17

Mně to trošku připadá jako kopřivka,ale nejsem si n a 100% jistá. Zajděte s malým k doktorovi,určitě se jeho probémy rychle vyřeší.

Od: lego®
Datum: 17.10.12 12:38

A stara maminka by poradit nemohla?
Zajdi k doktoroj a necekej 1/2 dne na odpovedi.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.