Překvapení pro muže

Od: Datum: 31.01.13 10:47 odpovědí: 22 změna: 01.02.13 02:32

Dobrý den,
chtěla bych překvapit přítele a dokázat mu svou lásku (on o ni pochybuje po 3 letech). Uvažovala jsem že udělám dobrou večeři, svíčky... Ale není už to jednotvárné? Chtěla bych mu vyrazit dech... Předem díky za rady. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 10:57

Těžká otázka, my tvého přítele vůbec neznáme. Jestli je romantik, může večeře zabrat, pokud mu ji neděláš několikrát týdně. Spíš by ses mohla rozepsat víc o jeho zálibách, o vašem vztahu a společných aktivitách, pak by se malinko líp přemýšlelo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 10:57
avatar

Chcete příteli vyrazit dech svíčkami a večeří? A dokázat mu tím svoji lásku? Jestli on pochybuje o vaší lásce po 3 letech, tak je to jen a jen jeho problém. Já bych se takto k muži nelejsala. A vy mu jako věříte tu jeho lásku k vám?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: artik*
Datum: 31.01.13 11:01

po třech letech něco dokazovat? Jestli mu chcete vyrazit dech , tak mu dopřejte v sexu to co chce a vy to odmítáte

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 11:03

Tak to mi zrovna nepřijde jako nejlepší řešení. Sex je o tom, aby se to líbilo oběma. Aby jeden dělal něco, co nemá rád jen kvůli tomu, aby se druhému zavděčil, tak to je první krok do pekel. Nebo aspoň k rozchodu.

doplněno 31.01.13 11:05:

Možná by stálo za to vědět, jak se to projevuje, že nevěří po 3 letech v tazatelčinu lásku. Něco naznačil, nebo jste o tom mluvili? Nebo žárlí, nebo se jinak chová? To je taky dost důležité.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 11:24

Nejsem moc často doma a teď jsem si našla novou práci, kde mám dělat i noční a mu se to moc nelíbí a když na ni jdu tak mi řekne že si dělám co chci a že ta práce ničí náš vztah. Jsem z toho zničená protože bych byla radši s ním doma, ale peníze potřebujeme... Žárlit taky žárlí, nechtěla jsem mít před ním tajnosti tak jsem mu řekla že ten jeden kolega mě má víc než rád a on to teď otáčí proti mě, že za ním chodím a že si mám v práci zůstat když mě to tak baví... Ale přitom bych se s ním radši procházela krajínou a udělala si třeba i nějaký výlet, ale on mi nevěří ;-(

Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 11:36

No, je-li to takto, možná by spíš stálo za úvahu zajet opravdu někam na víkend a vše si z očí do očí vyříkat a vysvětlit. Večeří ho opravdu k lásce nepřemluvíš, tu musí cítit stejně jako důvěru. Tohle bude chtít delší a vážnější debatu, než u večeře.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.01.13 11:51

To je náš další problém... On neumí mluvit o věcech... Buď se naštve nebo jen mlčí a po obojím odejde do jiné místnosti a tím to pro něho skončilo... Všechno drží v sobě a já nevím jak už ho nakousnout aby se mnou o všem mluvil...

Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 12:01

No, tak to je ten nejhorší postoj. Tedy z jeho strany. Bez komunikace se nic nevyřeší - vím o čem mluvím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 12:20
avatar

Práce ničí Váš vztah? Když chodíte do práce, tak dle partnera děláte, co chcete? Asi by rád domácí puťku, co stojí doma u sporáku, ne? V podstatě Vás vydírá těmi řečmi, že si máte zůstat v práci, když Vás tak baví.

Když k tomu přidáme jeho styl "řešení" problémů a nedvůvěru, divím se, že jste s ním ještě nevyrazila dveře. On se nezmění, takže Vy buď přistoupíte na jeho požadavky a budete se chovat, jak on chce, nebo se z toho sesypete.

Nebo vezmete rozum do hrsti. Nemusím snad vysvětlovat, co to znamená.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: artemio2*
Datum: 31.01.13 11:05

Dobrou večeří,krásným večerem a vůní svíček připravíš příjemné chvíle pro oba,ale pochybuji,že to posune vztah někam dál.Pokud máš finanční možnost,podívej se na některý slevový portál a objednej třeba víkendový lázeňský pobyt pro dva.Je to krásná,příjemná a intimní věc,kde ta nádherná atmosféra,pohoda a klid může vztahu rozhodně pomoci.Podobný je třeba víkendový pobyt na hotelu,kde je v ceně masáž a zcela ideální pro Vás by byla tantrická,ta umí probudit v člověku novou energii a možná i skrývanou či potlačovanou lásku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 11:07
avatar

Pokud se musí láska dokazovat, tak to není láska. Lásku musím cítit a pokud ji ten druhý necítí, tak jakékoli důkazy lásky mohou být podezřelé.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 31.01.13 11:11
avatar

Dobrý den. Pokud přítel pochybuje o Vaší lásce, pak na to svíčky a večeře asi stačit nebudou. Dokázat někomu svoji lásku znamená, stát při něm v dobrém i ve zlém. Aby ten druhý věděl, že se na mě může vždycky spolehnout. Tolerance, vstřícnost, respekt...Pokud mu skutečně chcete vyrazit dech, požádejte ho rovnou o ruku..Každý svého štěstí strůjcem...:)

PS: Čím dokazuje lásku od Vám?

doplněno 31.01.13 16:10:

Gue - moje rada nebyla určena Vám. Tazatelce jsem na dotaz odpověděla, radu jsem jí dala a Vaše připomínka opravdu není na místě. O jejím příteli jsem neřekla křivé slovo...Tazatelka si to dovedla přebrat správně a Vy prosím, nerýpejte! Na názor máte právo Vy i ostatní!.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.01.13 11:25

Mě asi nijak co tak přemýšlím... Vždycky jsem ho překvapila já... Vlastně jednou jak jsem došla domů z nemocnice tak jsme měli romantický večer ale to je vše...

doplněno 31.01.13 11:26:

Problém je v tom že on se ženit nechce...

Datum: 31.01.13 11:35
avatar

Moc ho obletujete toho svého přítele. Ženit se nechce, takže asi budete pořád jenom přítelkyně, později možná svobodná matka...žijící s druhem na hromádce. Proč takový tanec okolo něho? Ať se trošku snaží on sám, ne? Ale ze mě si příklad neberte, já nemám patent na rozum, jen možná víc životních zkušeností než vy.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: zumba
Datum: 31.01.13 11:22

tak mu ten dech opravdu vyraž;),to bude čumět*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 11:54
avatar

Pozvi kamarádku a hoďte si švédskou trojku. To bude fakt čumět. Ale vážně... osobně bych dal přednost černé hodince a povídání o věcech které jste dosud neřešili. Vaše vnitřní pocity, zamilovanost, co vám vadí na tom druhém, co naopak obdivujete, jaký sex vám vyhovuje.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.01.13 14:26
avatar

Proč byste mu musela dokazovat svou lásku, točit se okolo něj, připravovat mu překvapení, lísat se? Není to kapánek pod Vaši úroveň?

Pán o Vaší lásce pochybuje, sám nepřemýšlí o tom, že by Vám nějak způsobil radost, ženit se nechce. KRUCIŠ, NA CO HO TEDY VLASTNĚ MÁTE?*cert*

Nechte ho plavat, je to sobec a zřejmě i žárlivec. Chce vztah, ale sám pro něj nedokáže nic udělat. Žije s Vámi zřejmě kvůli sexu a servisu, který mu poskytujete. O nic jiného mu nejde.

A najděte si pořádného kluka, sobě rovného, s kterým Vám bude dobře, jednou uděláte pořekvapení vy jemu, pak zase on Vám. Který o Vaší lásce nebude pochybovat a jednou se s Vámi i ožení. Asi tak. *bzum* Jaga.

Pro tohohle bude největším překvapením, když mu vystrčíte kufr za dveře. Nic jiného si nezaslouží.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: gue
Datum: 31.01.13 15:58

Eulalie, Martinaa, Kapkanadeje: Proboha ženský! proč, když se někdo zeptá, jak má dokázat lásku svému muži, tak se na ni hned sesypete, a děláte z jejího manžela nějaké hovado, se kterým by se měla nejraději rozejít?

Já to hodnotím tak, že minimimi má normální vztah, trochu se škádlí řečma o neškodném kolegovi v práci. Po třech letech a při spoustě práce je jasný, že jejich vztah trochu zevšedněl.

Moje rada zní. Dobrá večeře, alkohol, vyhnout se konflikntním tématům, úkolům, srovnáváním, a bavit se o společných věcech. Svíčky jsou klišé, a vlastně to nikoho nebere - zbytečnost. Zajímavé nevšední téma pro třicátníka (odhad jeho věku) je "Jaký jsi hrával hry na počítači, když jsi na to měl ještě čas?" Ono to povede ke vzpomínání a povídání o příjemném a bezstarostném období žívota a to udělá skvělou náladu. K tomu pivo nebo víno, zamilovaný pohled a bude vám dobře a tím se vztah zpevní nejlíp.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 31.01.13 16:09
avatar

Ano, původní otázka zněla jinak. Slečna však napsala reakce, kde sděluje problémy svého soužití, a já se proto ptám - proč radit někomu, jak mile překvapit nevěřícího sobce?

doplněno 31.01.13 16:12:

A nezlobte se na mě, ale když s přítelem něco řešíme, tak řešíme. Ne, že jako malé děcko uraženě odejde do jiné místnosti. Také pracuji po večerech, leckdy se vidíme dva dny v týdnu (nebydlíme spolu). I tak je to super a v životě by mě nenapadlo vyčítat partnerovi, že chodí do práce a práce ho baví.

To, co slečna ve vztahu popisuje, není ani normální, a ani pěkné. Samozřejmě záleží na každém, co je ochoten skousnout a brát jako "normální".

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ruze®
Datum: 31.01.13 22:51
avatar

Proč by se ho měla ptát na nějaký hry na PC?Myslíte si,že to ženy zajímá?Proč by se měla přetvařovat?A navíc,když to s ním chce probrat a jemu se něco nelíbí,tak zmlkne a jde trucovat do vedlejšího pokoje?To dělají rozmazlené a tvrdohlavé děti a né dospělý chlap! Není to její manžel,ale jak píše-přítel .Tak hlavně,ať si z něj manžela do budoucna nedělá,je to jenom sobec a žárlivec a s přibývajícím časem,co budou spolu bude jen hůř.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kopretina25*
Datum: 31.01.13 22:47

Dobrý večer,

koukám, že se celá poradna zvrtla k opravdu zajímavým reakcím. Nejvíce se mi osobně líbila odpověď o vyražení dechu.*smich* Ale teď vážně: za prvé absolutně nechápu proč chcete dokazovat příteli svoji lásku a přesvědčovat jej o ni. Nezlobte se, ale mě to připadá opravdu divné a zvláštní. Když se dva mají rádi, tak si přece nemusejí nic dokazovat.Většinou se to nevyplácí! Za druhé, když ho chcete překvapit, tak rozhodně mile. To znamená, jídlo, pití, procházka, malá pozornost či návštěva kina nebo divadla. Jak jste dlouho nebyli spolu v kině? Za třetí,si myslím, že byste si měli o celém vztahu popovídat a ujasnit si každý svoje priority ve vztahu. Nápad s černou hodinkou vůbec nezní špatně a témata také ne. Pak snadno poznáte jestli mu na vás záleží nebo je spokojený sobec, který myslí jen na sebe.

Hodně štěstí a pevné vůle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.13 02:32
avatar

Partnerovi, který by si nevážil mne ani mé práce, a který by pochaboval o mé lásce (případně o mně), bych vyrazila dech tím, že bych mu nic nedokazovala.

Podle mne má resty on.

doplněno 01.02.13 02:32:

Oprava: ... pochyboval ...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.