Blok v hlavě, když mám šanci nechci ho

Od: Datum: 15.10.12 20:43 odpovědí: 7 změna: 15.10.12 22:54

Dobrý den, potřebovala bych poradit, mám problém, který asi jen tak nezmizí.. Vždycky se mi líbí nějaký kluk a když ho dostanu, už nemám zájem.. Nejsem schopná vydržet déle ve vztahu.. Moc ráda už bych měla někoho na dýl, ale nejde to.. Začnu ho třeba i srovnávat s ostatními kluky, co o mě projevují zájem.. Poslední dobou i hodně přemýšlím, zda se mi ten kluk opravdu libí, ale stejně jak už ho mám jistého, tak se mi na něm něco ,,zhnusí".. Třeba i kvůli pupínku, nebo jen kvůli tomu, jak se směje.. Já vím že je to směšné, ale je to tak a jsem z toho docela zoufalá.. Moc ráda bych s někým vydržela, ale ten blok v hlavě nejde překonat.. Co s tím? :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.12 20:51

to neni blok.. měla jsi už nějakého kluka hodně ráda? asi ne, co?

Od: hahanaj*
Datum: 15.10.12 20:54

neboj oni ti to vrátí a pak budeš koukat

Datum: 15.10.12 20:57

Myslím, že ti jde jen o to, že "na to máš". A kyž se dočkáš, ztratíš o cíl zájem. Proč?

Protože cíl nemiluješ. A až se zamiluješ, bude to úplně něco jiného.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.10.12 20:58

Dobrý den. Asi Vám stačí jen uspokojení z toho, že dosáhnete svého a pak o to ztratíte zájem. Zvedáte si tak své sebevědomí. Ale pozor, na okolí by to mohlo působit tak, že nevíte, co vlastně chcete a že jste hodně povrchní. Snažíte si jen sama sobě dokazovat, že máte na kluka, který se Vám líbí a když ho dostanete, ztratíte o něj zájem a hledáte na něm chyby. Vy nehledáte vztah, ale uspokojení svého ega, podle mne...Asi nejste na vztah ještě zralá, nebo připravená. Ujasněte si své priority a až si budete jistá tím, co chcete a co hledáte a že opravdu stojíte o vztah a nejen o své uspokojení z toho, získat určitého chlapce, pak se ten pravý určitě najde a bude se k Vám hodit...

Ohodnoceno: 2x

Od: kareljeden
Datum: 15.10.12 21:01

Kolik Ti je?

Od: hahanaj*
Datum: 15.10.12 21:26

pokud ti vadí pupínek nebo jiná blbost tipuji, že ti je takových 14-15let ,víc těžko

Od: dergyl
Datum: 15.10.12 22:54

Vzdy kdyz se ti libi nejaky kluk, ziskas ho, a to je ten problem, vidis cil, jenze ho dosahnes tak snadno az ztratis motivaci ve vztahu. Potrebovala bys hlavne pauzu, a kluka, ktery by se ti opravdu libil, byl k tobe ze zacatku daleko min otevrenejsi a pro tebe tezko dosazitelny, aby ses do nej opravdu zamilovala.. Jenze kdyz budes neustale jen hledat, nikdy nedosahnes toho, po cem touzis, nektere veci musi prijit samy

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.