Brigáda pro pár v ZAHRANIČÍ!

Od: Datum: 05.03.13 22:58 odpovědí: 1 změna: 07.03.13 13:56

Zdravim, planuji s kamaradkou cca 6mesíc odjed nekam do ciziny na brigadu. Oba mame maturitu a mluvime anglicky na urovni - zakladni. Oba mame nekde zname, ale do Anglie se nam nechce kvuli pocasi a do Italie je to 50/50. Muzete nam nekdo doporucit agenturu, ktera je 100% spolehliva? Nebo dat cenne rady, jak do zacatku se nejlepe prosadit? Dekujem :-D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.03.13 13:56

Stoprocentně spolehlivá nebude žádná agentura, navíc mi to přijdou zbytečně vyhozené peníze.

V jakékoliv zemi se musíte domluvit cizím jazykem. Já bych doporučila začít už tady a vyhledat si pracovní portály a inzertní média té země, do které chcete odjet.

Registrace je zdarma a inzeráty můžete zadávat také zdarma. Kromě toho můžete vyhledávat sami.

Další možnost je projít si mapu s letovisky často navštěvovanými Čechy a oslovit v nich penziony, campy i hotely. Budete-li ve stejném místě hledat každý sám, zvýšíte podle mne pravděpodobnost, že něco najdete.

A jako poslední bych doporučila Eures - ovšem tam se objevují spíše dlouhodobější nabídky.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.